Czwartek, 29 lipiec 2021, Imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze
Nowy Targ i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 10.836 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
25°
Wiatr: 12.744 km/h Wilgotność: 49 %
Clouds
26°
Wiatr: 9.828 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
26°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 56 %
Clouds
27°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
24°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 61 %
21.10.2020, 17:04 | czytano: 1987

Perły Małopolski w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

W Rabce-Zdroju odbyły się zawody biegowe Perły Małopolski.

Ich kolejne edycje odbywają się w parkach narodowych naszego województwa. Jak co roku, do uzdrowiska przybyła rzesza amatorów biegów górskich i terenowych, by rywalizować w malowniczych, jesiennych sceneriach Parku Zdrojowego, Rabki-Zdroju i Gorców. Biuro zawodów oraz start i meta biegów mieściły się amfiteatrze. Uczestników imprezy powitał burmistrz Leszek Świder, on również dał sygnał do startu, a na końcu dekorował zwycięzców. - Gratuluję wszystkim, którzy bieg ukończyli, niezależnie do wyniku. Bardzo się cieszę, że przyjechaliście do Rabki-Zdroju i że udało się zorganizować te zawody, w tym trudnym czasie - podkreślił. - Mam nadzieję, że spotkamy się tu również w przyszłym roku.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, oprac. r/ zdj. Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij