Środa, 02 grudzień 2020, Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Nowy Targ i okolice
Clear
-6°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 3
Clear
-7°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 82
Clouds
-6°
Wiatr: 9.792 km/h Wilgotność: 89
Clear
-11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Bardzo zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
24.10.2020, 12:35 | czytano: 989

Mistrzowie Polski od Highlandera

Podopieczni szczawnickiej szkoły walki "Highlander" odnieśli ogromny sukces na Mistrzostwach Polski, które odbyły się na Śląsku.

Klub Kick/Thai Boxingu,,Highlander" brał udział w Otwartych Mistrzostwach Polski (różne style walki) Semi Contact. Grupa szczawnicka początkowo w liczbie 10 zawodników zgłosiła swój udział w dwóch kategoriach, niestety dwoje z przygotowanych adeptów zachorowało i na zawody udał się okrojony skład.

Po ustaleniu grup wiekowych, sporządzeniu list walk, list zawodników w formule kata (układ ciosów i kopnięć wyobrażających walkę z przeciwnikiem) rozpoczęła się rywalizacja. Zawodniczki szczawnickiego klubu pokazały swoje układy -  przygotowane indywidualnie i we własnej choreografii. Praca dziewcząt została doceniona przez sędziów  - w tej kategorii otrzymały pierwsze medale - srebro i brąz.

Także podczas walk  zawodnicy Highlandera pokazali swój kunszt - 3 złote medale w walkach semi-contact i trzy brązowe. W sumie zdobyli ich 7. 

- Były to pierwsze Mistrzostwa Polski w których braliśmy udział, ale dla naszego klubu bardzo owocne. Litry potu wylane na treningach przyniosły wyniki - mamy 3 Mistrzów Polski w walkach semi-contact, 1 Wicemistrzynię w kata oraz troje brązowych medalistów – cieszy się Zbyszek ,,Highlander" Lach. - Dla mnie jako trenera klubu jest to powód do dumy, moi uczniowie zaprezentowa;o hart ducha i pełne zaangażowanie w treningi, pokazali że ciężką pracą  można zapracować na sukces nie tylko w walkach, ale także i innych formułach. 

Jakub Sarata - Mistrz Polski semi-contact
Natan Stróżczyk - Mistrz Polski semi-contact
Patryk Dudka - Mistrz Polski semi-contact
Nadia Stróżczyk - vice Mistrz Polski w kata
Dominika Salamon - brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kata 
Juliusz Czajka - brązowy medalista Mistrzostw Polski
Damian Kamiński -  brązowy medalista Mistrzostw Polski

Materiały klubowe, oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij