Czwartek, 23 września 2021, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 12.636 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
14°
Wiatr: 14.256 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
14°
Wiatr: 11.34 km/h Wilgotność: 67 %
-
brak pomiaru
Clouds
12°
Wiatr: 9.756 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
12°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 67 %
24.10.2020, 14:56 | czytano: 2173

Piłkarze Gazdy wygrywają Nowotarską Amatorską Ligę Piłkarską

Kolejny sezon, już 29., w rozgrywkach Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej dobiegł końca. Tytuł mistrzowski wywalczyli piłkarze Gazdy. To dziesiąty w historii triumf tej drużyny, która sięgnęła po niego po trzech latach przerwy.

Wicemistrzem została drużyna PAKA JANA, która w decydującym meczu z drużyną GAZDY, w ostatniej kolejce, jeszcze na 10 minut miała mistrza prowadząc 3:1. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna KDRK a kolejne miejsca zajęły: JOGA BONITO, WIERCHY OLD BOYS LASEK, KUNKA TEAM, STC /mecz barażowy, niestety przegrany z AZH/ oraz WINTER CLASSIC (spadek).

Druga ligę wgrała drużyna MIX-40 (awans), drugie miejsce zajęła drużyna GIN FORTECA., a trzecie AZH. Na kolejnych miejscach uplasowali się SUPRA, PRO CONTRACT DRAGON BALL, PUB PO BANDZIE, GALERIA WNĘTRZ TEAM, PASIEKA BZYK, WHITE BEARS oraz ART. CODERS. 

Po koronę króla strzelców sięgnęli: MARIUSZ LUBIŃSKI z drużyny KDRK w I lidze z dorobkiem 22 goli oraz RAFAŁ KOSTRZEWA w II lidze, autor 26 trafień z drużyny AZH. Zdaniem kierowników drużyny najlepszym bramkarzem pierwszej ligi był GRZEGORZ SZCZEPANIEC z drużyny GAZDY, MVP całego sezonu powędrowało do JAKUBA DUTKIEWICZA z drużyny JOGA BONITO, a w drugiej lidze ligi najlepszym bramkarzem został PIOTR GOGOLA, a MVP całego sezonu ROBERT MOŻDZEŃ z zespołu SUPRY.

Do samego końca ważyły się losy o mistrzostwo jak i o spadek. Organizatorzy składają podziękowania: burmistrzowi Grzegorzowi Watysze za objęcie patronatem ligi NALP, współpracę oraz ufundowanie pucharów, medali i statuetek, sędziom prowadzącym mecze przede wszystkim Łukaszowi Królczykowi, firmie Nowotarska Manufaktura Piwna na czele z Andrzejem Wyszyńskim za nagrody indywidualne, Szymkowi Pyzowskiemu za zdjęcia.

Materiały prasowe, oprac. r/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij