Niedziela, 29 listopad 2020, Imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka
Nowy Targ i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 86
Snow
-3°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 95
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 7.956 km/h Wilgotność: 91
Snow
-0°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 91
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.10.2020, 10:08 | czytano: 1395

Stowarzyszenie LGD Spisz-Podhale ogłosiło nabór wniosków

Lokalna Grupa Działania Spisz – Podhale, działająca na terenie gmin Bukowina Tatrzańska, Łapsze Niżne i Nowy Targ, poinformowała o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy.

Chodzi o pomoc na operacje z zakresu 1.2.7 Zachowanie dziedzictwa obszaru LGD w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Nabór wniosków ruszy 3 listopada i potrwa do do 16 listopada. Szczegóły na www.spisz.org.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Obserwator Totalny12:16, 27 października 2020
Mam nadzieję że Ktoś wreszcie zlustruje i przeprowadzi konkret wszystko co robi to stowarzyszenie. Każdego trzeba sprawdzić dogłębnie kto operuje taką kasą. Wyplatki, premie nagrodki, delegacje i na koniec przyznawanie dotacji komu i czy zgodnie z literk@ prawa...

Może ktoś coś...???
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij