Poniedziałek, 14 czerwiec 2021, Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
16°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
16°
Wiatr: 8.676 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
16°
Wiatr: 8.172 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
15°
Wiatr: 17.82 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
15°
Wiatr: 10.548 km/h Wilgotność: 93 %
01.11.2020, 11:41 | czytano: 1715

Deichmann Minimistrzostwa 2020 zbliżają się do końca (zdjęcia)

zdj. Łukasz Sowiński

Pierwsze zwycięstwa drużyn z Zakopanego i Skawy w Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce.

Kategoria U9
Do gry przystąpiło 14 drużyn z Jabłonki, Jordanowa, Tokarni, Zakopanego, Nowego Targu, Skawy, Rabki oraz Niedzicy
Przez dwa miesiące każda drużyna rozegrała po 12 spotkań ligowych + kilka spotkań towarzyskim.
Po rundzie ligowej bezkonkurencyjna okazała się drużyna Włoch (Master Kids), która wyprzedziła Nigerię (Młoda Orawa Jabłonka).

Ostatecznie obie te drużyny spotkały się w wielkim finale, w której to Włosi okazali się bezkonkurencyjni i po raz pierwszy w historii wznieśli Puchar w roli zwycięzców.

Klasyfikacja:
1. Włochy (Master Kids)
2. Nigeria (Młoda Orawa Jabłonka)
3. Francja ( KS Zakopane)
4. Senegal (KS Niedzica)

Pozostali uczestnicy to: Kolumbia (Master Kids) ; Argentyna , Peru, Polska, Portugalia, (KS Zakopane) ; Hiszpania (Didi Gol Rabka-Zdrój) ; Grecja (Jordan Jordanów) ; Słowenia (Młoda Orawa Jabłonka); Szkocja (Jordan Jordanów) ; USA (FA Tokarnia) ;

Najlepsi zawodnicy:
MVP – Milena Buroń – Nigeria
Król Strzelców – Maksymilian Łazarz (Włochy)
Najlepszy bramkarz – Zbigniew Pawlik (Francja)

Kategoria U11
Od 7:30 drużyny rozpoczęły fazę finałową, do której przystąpiło 16 drużyn. W rundzie poprzedzającej finały każda drużyna zagrała 14 spotkań ligowych + kilka towarzyskich.
W przeciągu dwóch miesięcy druzyny Hiszpanii oraz Francji przegrały jedynie po 1 spotkaniu i to między sobą. Szykowaliśmy się na wielkie emocje w rundzie finałowej.
Francja, która gromiła wszystkie drużyny w rundzie finałowej musiała uznać wyższość Hiszpanii w Wielkim Finale. Niesamowite emocje godne finału.

Klasyfikacja końcowa kat. U11:
1. Hiszpania (KS Zakopane)
2. Francja (NKP Podhale Nowy Targ)
3. Belgia (Master Kids)
4. Niemcy (KS Niedzica)

Najlepsi zawodnicy:

MVP: Kacper Palider (Hiszpania)
Król strzelców: Jakub Rzeszótko (Belgia)
Najlepszy Bramkarz: Oliwier Dziekan (Francja)

Pozostali uczestnicy:
Japonia (NKP Podhale Nowy Tag) ; Argentyna, Nigeria, Chorwacja, Słowenia (Młoda Orawa Jabłonka) ; Szkocja, Grecja; Hiszpania, Portugalia (KS Zakopane) (Jordan Jordanów); USA (FA Tokarnia) Polska (Master Kids)
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, najlepsze drużyny otrzymały Puchar a zwycięzcy zestaw 10 piłek.

Kategoria U7
W tegorocznych rozgrywkach wystąpiło 5 drużyn, które w niemalże każdy weekend rozgrywały po 3-4 spotkania. Mnóstwo świetnej zabawy, bramek, uśmiechu i radości czyli to co w piłce nożnej jest najpiękniejsze. W tej kategorii nie prowadziliśmy klasyfikacji, każda drużyna otrzymała Puchar.

Dwa miesiące gry w najdziwniejszych warunkach w historii jakichkolwiek rozgrywek.

"Rozpoczynaliśmy nasz turniej gdy byliśmy w żółtej strefie, przeszliśmy przez zieloną i chcieliśmy rozpocząć pracę nad wytycznymi dotyczącymi wpuszczenia kibiców na stadion w wtedy przyszło najgorsze trafiliśmy do czerwonej strefy i tak zostało do dziś. Niemniej jednak wprowadzone na samym początku obostrzenia pomogły zachować odpowiednie bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że na wiosnę wrócimy do rozgrywek w normalnych warunkach przy pełnych trybunach" - piszą organizatorzy.

mat. pras., opr.s/ zdj. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij