Piątek, 14 maj 2021, Imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 82
Clouds
12°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 82
Rain
13°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 82
Clouds
14°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 77
Clouds
12°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 82
Clouds
12°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
15.11.2020, 11:29 | czytano: 2263

Przedszkolaki proszą o głosy

Przedszkolaki z Ludźmierza biorą udział w konkursie „Sposoby Księcia Paranita na Problem z Głowy” i mają wielką prośbę do czytelników Podhale24.pl.

- Żeby wygrać potrzebujemy Waszych głosów - mówi Danuta Szczęch. - Codziennie do 22 listopada prosimy Was o oddanie głosu na naszą pracę (co24h). Głosowanie odbywa się za pośrednictwem przycisku „ODDAJ GŁOS” znajdującego się pod naszą pracą. Kryterium ograniczenia do 1 głosu jest 1 adres IP, czyli możecie oddać 1 głos np. z sieci Wi-Fi, a Wasi domownicy, znajomi itp. (jeśli chcieliby nam pomóc, o co bardzo prosimy) mogą oddać głos łącząc się przez sieć komórkową. Do wybranych osób może zostać wysłana prośba o potwierdzenie oddania głosu poprzez aktywację linku przesłanego celem potwierdzenia głosowania na indywidualny adres e-mail podany podczas głosowania. Głosy niepotwierdzone przez głosujących będą nieważne. Wiemy, że jest tego dużo, ale bardzo prosimy Was o pomoc. Do wygrania są naprawdę bardzo wartościowe nagrody dla przedszkola: tablica multimedialna, zestaw mebli przedszkolnych, zestaw pomocy edukacyjnych o wartości 1722zł, czy zabawki dla każdego dziecka.
Wiemy, że możemy na Was liczyć ;) Wystarczy codziennie oddać głos. Podaję link, na który musicie wejść, aby oddać głos: https://problem-z-glowy.pl/galeria-konkursowa/

W galerii prac konkursowych wystarczy w wyszukiwarce wpisać Ludźmierz i tam już ukaże się praca ludźmierskich maluchów.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Ludźmierzanka13:36, 15 listopada 2020
Super pomysł! Macie mój głos. Będę codziennie głosować. Takie akcje trzeba wspierać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij