Niedziela, 17 styczeń 2021, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Zakopane i okolice
Clouds
-12°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-12°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 85
Snow
-9°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-9°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 83
Clouds
-12°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.12.2020, 17:24 | czytano: 882

Kortney lirycznie (video)

Nowotarżanka Katarzyna Węglarz, występująca pod pseudonimem Kortney, zaprezentowała swoją najnowszą kompozycję pt. "That's You".

Lirycznego i nastrojowego utworu można posłuchać w serwisie YouTube.- Mam 20 lat. Zajmuję się muzyką i występuje na scenie od dziecka - mówi autorka. - Piszę i komponuję swoje utwory. Muzyka to dla mnie nie tylko pasja, a przede wszystkim możliwość wyrażania i oczyszczania siebie. W moich piosenkach płynie moja historia, często wszystkie kotłujące się we mnie emocje (powracające z przeżytych traum) są dosłownie spisane w nutach i tekstach. Chciałabym przekazać ludziom pozytywną energię, miłość, pobudzić wrażliwość, empatię. Przesyłam nowy singiel "That's You" - utwór opowiadający o mojej walce z przeszłością. Głęboko wierzę w to, że piosenka pobudzi słuchaczy do refleksji na temat zmierzenia się z wewnętrznym "ja". Moim marzeniem jest, choćby w najmniejszym stopniu, pobudzić wrażliwość i empatię w ludziach muzyką. W "szufladzie" mam bardzo wiele, jeszcze nie nagranych utworów w podobnym stylu. Nie wszystkie są oczywiście smutne: niektóre pełne złości, inne pełne nadziei.
Wszystkie są napisane i skomponowane przeze mnie. Tworzę na bieżąco, a inspiracją jest tak naprawdę moje życie. Chcę, aby pierwsza płyta opowiadała o mojej drodze, jaką przebyłam (i przebywam) na terapii, która ma sprawić, że wyzdrowieję z PTSD. Wszystkie moje odkrycia, refleksje, kolejne kroki są właśnie w piosenkach.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
To co czujesz, to co wiesz00:39, 4 grudnia 2020
To jest dobre.
Powodzenia.
wrrr20:00, 2 grudnia 2020
smacznie, powodzenia.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij