Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 1.944 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 78
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 61
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
03.12.2020, 11:36 | czytano: 1470

Akcja "Zbieramy dla Janka"

Organizatorzy imprezy charytatywnej "Mikołaj w akcji - zbieramy dla Janka", która trwa do 24 grudnia, zapraszają do udziału w dziele charytatywnym na rzecz potrzebującego chłopca, dwunastoletniego mieszkańca Rabki-Zdroju.

Akcja charytatywna organizowana przez Zespół Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym przy wsparciu medialnym Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju ma formułę on-line.

W akcji może wziąć udział każdy, kto podejmie wyzwanie pokonania dowolnego dystansu (bieg, marsz z kijkami, spacer, itp.), następnie zrobi zdjęcie lub nagra krótki filmik (koniecznie w czapce Mikołaja), zamieści je na swoim profilu na facebooku z hasztagiem #mikołajwakcjizbieramydlajanka oraz wpłaci dowolną sumę na konto utworzone na zrzutka.pl https://zrzutka.pl/zwz5ay

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu oraz niezbędną rehabilitację i rewalidację chorego Janka. Można nominować swoich znajomych do udziału w akcji.

Materiały prasowe, r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij