Poniedziałek, 14 czerwiec 2021, Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
Nowy Targ i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 10.584 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
17°
Wiatr: 10.44 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
17°
Wiatr: 11.412 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
18°
Wiatr: 9.936 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
18°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 63 %
Clouds
16°
Wiatr: 11.556 km/h Wilgotność: 89 %
06.12.2020, 18:03 | czytano: 1426

Mikołajkowe spotkanie hokejowo-prezentowe

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Dziewczęta z drużyny MMKS Podhale Nowy Targ rozegrały w niedzielę mecz z Kozicami z Poznania. Można rzec, że nowotarżanki podwójnie obdarowały rywalki.

Najpierw pozwalając im na strzelenie 12 goli, następnie przygotowując słodkie upominki w postaci samodzielnie upieczonych pierników i ciastek.

Pomysłodawczynią akcji była niezawodna kierowniczka drużyny Dorota Mroszczak. Wszystko zostało zwieńczone wspólnym zdjęciem w mikołajkowych czapkach, które na tę okazję przyniosły dziewczęta z miejscowej drużyny.


Tego dnia kilka zawodniczek również dostało prezenty w postaci debiutu „na lodzie”. Na szczególną uwagę zasługuje bramkarka - Jessica Jordan, która pierwszy raz stanęła między słupkami. Kolejną wyróżniającą się zawodniczką była Agata Leśniowska, która już kolejny raz z rzędu rozegrała świetny mecz inkasując zarazem hattricka.

Szczegóły meczu w naszym dziale "sport".

MMKS Podhale Nowy Targ, s/ zdj. Szymon Pyzowski
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij