Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
07.12.2020, 16:34 | czytano: 1760

Mikołajkowa akcja krwiodawstwa w Jabłonce (zdjęcia)

Akcja honorowego krwiodawstwa zorganizowana w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce okazała się wielkim sukcesem. Mieszkańcy Orawy nie zawiedli. Na apel odpowiedziało ponad 70 osób, a krew oddało 52 dawców, przelewając w sumie 23,5 litra krwi.

„Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i byli z nami w dzień, kiedy czcimy św. Mikołaja biskupa, który swoim życiem uczył wrażliwości, szlachetności i dobroczynności. Dobro, które wczoraj okazaliście pozwoli uratować zdrowie i życie wielu ludziom.” - podkreślają organizatorzy. „Ogromną dumą i radością napawa nas fakt, że niemal wszyscy dawcy deklarowali chęć udziału w kolejnych zbiórkach krwi, dlatego organizatorzy już zapowiadają kolejną wiosenną akcję krwiodawstwa.Serdeczne podziękowania kierujemy również do właścicieli Orawskiego Ciacha, którzy zapewnili słodkie, mikołajowe upominki”.

oprac. r/ UG Jabłonka
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
ojoj18:30, 7 grudnia 2020
Super inicjatywa, sam uczestniczyłem
ale
- mało rozreklamowana akcja, bo wydaje mi się, że wiele, wiele więcej osób by przybyło;
- więcej, więcej uśmiechu dziewczyny, Panie pielęgniarki. Strasznie mi tego brakuje.
- BRAWO, BRAWO
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij