Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 76
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
23.12.2020, 13:42 | czytano: 1410

"Kolędą wspieramy budowę w Pieninach domu dla osób z niepełnosprawnościami"

SZCZAWNICA. "Śpiew i muzyka to nasza największa pasja dlatego prosto z serc naszych nagraliśmy kolędę, aby wesprzeć finansowo budowę domu mieszkalnego w gminie Szczawnica. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy w tym roku zorganizować zbiórkę na budowę tego domu" - wyjaśnia w imieniu inicjatorów akcji - Ireneusz Kowalczyk.

Jak czytamy w opisie - "będzie to dom całodobowej opieki dla osób z wieloraką niepełnosprawnością z okolicznych miejscowości, którzy z różnych przyczyn tracą oparcie w swoich rodzinach. Powołaniem Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) Koło w Szczawnicy jest wsparcie osób niepełnosprawnych i towarzyszenie im od urodzenia aż do śmierci. Ostatnim ogniwem tej misji jest wybudowanie domu mieszkalnego - dzieci z niepełnosprawnością dorastają, ale nadal wymagają opieki i wsparcia, zwłaszcza, gdy ich rodzice już odejdą."

Wpłat można dokonywać na stronie zrzutki.

"Święta to szczególny czas przepełniony dobrocią człowieka dla człowieka. Liczymy na Państwa hojność i z góry dziękujemy. Dzięki Waszej pomocy jest to możliwe! Niech będzie to dar Waszego serca z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Kolędę "Przybieżeli do Betlejem" zaśpiewali: Bernadeta Gabryś, Zuzanna Niemiec, Patrycja Pieronek, Anna Jankowska, Aneta Kozłowska, Cecylia Wyroba, Beata Laskowska-Pelczarska, Anna Rusin, Marta Wieczorkiewicz, Ewa Walkowska, Karolina Krok, Ireneusz Kowalczyk.

Zagrali: Roman Wiercioch - fortepian, Adam Rusin - gitara elektryczna, Bernadetta Gabryś - gitara akustyczna
Zmontowali: Ireneusz Kowalczyk i Ewa Walkowska.

galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Sławek08:43, 24 grudnia 2020
Brawa dla wykonawców
Wielkie brawa życzenia całemu zespołowi z okazji Świąt bożego Narodzenia no i Noego Roku
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij