Niedziela, 28 listopada 2021, Imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 90 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
11.01.2021, 14:00 | czytano: 2771

Charytatywny Winter Classic - online

NOWY TARG. Siedem lat temu fani hokeja ulicznego zaczęli rozgrywać regularne mecze noworoczne, które nazwano WinterClassic. Po dwóch latach poszerzono zabawę o wersję letnią - siatkówkę plażową i Kolarskie Grand Prix. Zawsze były to wydarzenia połączone z pomocą potrzebującym dzieciom i ich rodzinom - z roku na rok realizowane z rozmachem. Tak było i tym razem.

"Ograniczenia związane z rygorem sanitarnym" - okazały się dla członków Winter Classic nie tyle ograniczeniami, co możliwością do zmiany formuły akcji charytatywnej. Dlatego zorganizowano ponad dwugodzinną audycję w Internecie - będąca formą spotkań z ciekawymi, wspaniałymi ludźmi, aukcją i doskonałą zabawą.

Tzw. livestream prowadzili Dariusz Świątek i Maciej Leski. Towarzyszyli im Włodek i Czesław z kabaretu Śleboda. - Było to dla nas dużym wyzwaniem i stresem, ale cel dla którego to robimy motywuje. Fajnie, że udało się pokazać osoby związane z naszą grupą i Nowym Targiem. Osoby, którym się chce i poświęcają swój czas, żeby pomagać innym i promować nasze Miasto i region - mówi Dariusz Świątek.

Wśród gości - w przygotowanym dzięki życzliwości dyrektora MCSIR Krzysztofa Łapsy - w studiu, byli m. in.: Dariusz Gruszka, który przekazał złoty medal Mistrzostw Polski z 2010 - ostatni zdobyty przez Podhale, trener Andrei Gusow, kapitan drużyny Tauron Podhale Nowy Targ Maciej Sulka, którzy przekazali koszulkę meczową.

Na aukcji, która potrwa do 6 lutego na stronie aukcje.podhale24.pl pojawiły się między innymi: koszula Patricka Kane z Chicago Blackhawks z podpisem zawodnika i certyfikatem autentyczności, koszulka meczowa Podhala Nowy Targ z sezonu 2018 z podpisami zawodników, koszulka Reprezentacji Polski z ostatnich zgrupować z podpisami zawodników, kimono karate kyokushin Sebastiana Wystrycha, a także loty balonem, czy skok spadochronowe w tandemie. Niebawem pojawią się tam kolejne przedmioty - w tym kombinezon mistrza świata Tadeusza Błażusiaka!

- Będą dochodzić nowe ciekawe rzeczy, o czym będziemy informować. Warto też kupować cegiełki i je zachować. Są one cały czas odstępne online. Będą niespodzianki w kolejnym streamie - zapowiadają członkowie Winter Classic.

Ale najważniejszą osobą tej edycji WC jest Lilianka Głodziak. Trzyletnia dziewczynka od urodzenia cierpi na szereg chorób. Pieniądze, jakie uda się zebrać z licytacji oraz cegiełek zostaną przekazane na dalsze leczenie i rehabilitację dziecka.



red/
najnowsze informacje
komentarze
marta10:24, 13 stycznia 2021
Leso mów powoli nie spiesz się. Wyglądasz super
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas