Środa, 20 styczeń 2021, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-1°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Clear
-0°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Clear
-1°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-1°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Clear
-4°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.01.2021, 14:42 | czytano: 742

Odbiór odpadów w Gminie Czarny Dunajec w 2021 roku (komunikat)

W gminie Czarny Dunajec stawki za odpady pozostały takie same jak w roku ubiegłym, czyli 23 złote za miesiąc za osobę, ponadto na takim samym poziomie pozostają ulgi czyli 4,5 zł za miesiąc na osobę, która posiada Kartę Dużej Rodziny a także 2 zł za miesiąc na osobę dla mieszkańców posiadających przydomowe kompostowniki.

W Gminie Czarny Dunajec zwiększono częstotliwość odbioru metali i tworzyw sztucznych, szkła oraz papieru, które w tym roku będą odbierane co miesiąc. Co kwartał odbierane będą odpady niebezpieczne oraz dwa razy w roku odpady wielkogabarytowe przy drogach głównych.

Będzie prowadzona akcja zbierania zużytych opon oraz folii po sianokiszonkach - o terminach mieszkańcy zostaną poinformowani.

najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij