Czwartek, 06 maj 2021, Imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.612 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
29.03.2021, 10:27 | czytano: 1162

Nowotarski rap dla Adama Małysza (video)

Nowotarscy raperzy Sempu i Anatom zrobili piosenkę i nakręcili teledysk z okazji 10. rocznicy zakończenia kariery naszego wybitnego skoczka narciarskiego Adama Małysz.Sempu oraz Anatom prezentują teledysk do ich najnowszego utworu pt. "Adam Małysz". A wszystko to, aby uczcić dziesięciolecie zakończenia kariery naszego najsłynniejszego skoczka oraz wspólnie wesprzeć członków polskiej reprezentacji. Kawałek łączy w sobie zabawną i skoczną muzykę, a w połączeniu z żartobliwym teledyskiem na pewno sprawi, że każdy uśmiechnie się na wspomnienie tych pięknych, sportowych emocji.

Sempu znany jest z kawałka "Górska Moc" wykonanego z Romanem Bosskim oraz z płyty ParExcellence - "Każdy z Nas" wydanego w wytwórni rapera Pezeta. Współpracował z takimi artystami jak Sokół, Pezet, Żabson, Sitek.

Aktualnie wydaje nowe single jako połączenie hip-hopu, muzyki góralskiej i muzyki elektronicznej. Wkrótce będzie można usłyszeć jego kolejne utwory.

Anatom to między innymi Młody Wilk Popkillera 2017. Współpracował wtedy z takimi artystami jak Smolasty, Reto, Bedoes czy PlanBe. Jego najpopularniejsze utwory to 'Dreamliner', 'Przepis na Sukces' oraz 'Last Minute' w wyniku współpracy z raperem Tau. Obecnie pracuje nad najnowszym wydawnictwem, które ukaże się w 2021 roku.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Real12:10, 29 marca 2021
Niestety taka prawda , Nowy Torg to dziadownia. Małolaci ,blokersi , na utrzymaniu rodziców , szpanujący samochodami i palący gumę wieczorami , jeżdżą naokoło ronda wyjąc z otwartych okien samochodów. Wieczorami nawaleni, przecież mama popłaci rachunki , wyginają znaki drogowe i rozwalają kosze na śmieci. Bo mają nadmiar energii po gorzałce i innych używkach. Dodatkowo to, że nie ma nic ciekawego w Nowym Dziurze Targu , nie pomaga , więc głupoty są na porządku dziennym.
Wszystko to można zobaczyć wieczorami, ale kogo to obchodzi.
agaa10:52, 29 marca 2021
Roman bosski: "Szkoła życia twarda nie opada garda tu pomyślne zasady
I ku..estwa pogarda nic nie warta zdrada, liczenie na farta" - takimi raperami jarają się dzieci w podstawówce. Nowy TORG - rapsy, dragi, podpalenia, włamania, blokersi na utrzymaniu mamusi. Przestańcie promować patologię, samozwańczych "królów dzielni". Wstyd. "Pozdrowienia do więzienia, to dla ludzi zza krat"
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij