Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 39
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 90
Rain
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
06.04.2021, 14:16 | czytano: 2294

Zagraj u boku Seweryna, Kota i Dorocińskiego. Casting do filmu w Zakopanem

MKM Studio studio szuka statystów do filmu pt. "Zakopiańscy dżentelmeni", który będzie kręcony w Zakopanem w okresie od 5 do 27 maja. Będzie to komedia kryminalna, w której zagrają m.in. Andrzej Seweryn, Marcin Dorociński, Tomasz Kot i Wojciech Mecwaldowski.

Poszukiwani są statyści z Zakopanego i okolic. "Panowie zapuszczamy wąsa i brodę, to będzie dużym atutem, WYGOLONE WŁOSY PO BOKACH NIE DOPUSZCZALNE!!!!! Poszukujemy dzieci( 7-10 lat ) oraz kobiet i mężczyzn(16-70 lat ) którzy jako statyści wcielą się w postacie ludności cywilnej, wojskowych i żandarmerii. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie( twarz, sylwetka, profil )numer telefonu, wiek oraz miejscowość zamieszkania prosimy przesyłać na maila mkmstudio@mkmstudiofilm.pl. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie" - informują organizatorzy castingu.

oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij