Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
14°
Wiatr: 1.188 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87 %
28.04.2021, 22:03 | czytano: 946

Rusza rozbudowa zaplecza sportowo-rekreacyjnego w Tylmanowej

W Tylmanowej odbyło się przekazanie terenu firmie, która na zlecenie gminy zajmie się modernizacją i rozbudową zaplecza sportowo-rekreacyjnego przy szkole im. mjr Henryka Sucharskiego w Tylmanowej.

Planowany jest tu m.in. montaż elementów małej architektury, siłowni zewnętrznej typu rower siedzący oraz orbitrek, które umożliwia wytwarzanie energii elektrycznej podczas wykonywania ćwiczeń. Energia elektryczna może być bezpośrednio wykorzystywana do ładowania np. telefonów komórkowych.

Na terenie zaplecza wykonana zostanie żwirowa nawierzchnia, powstanie trawnik, nasadzona będzie roślinność.

oprac. r/ UG Ochotnica Dolna
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij