Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 98 %
30.04.2021, 12:32 | czytano: 817

Flagi dla mieszkańców Lipnicy

zdj. UG Lipnica Wielka na Orawie

W ramach akcji „100 flag na 100-lecie odzyskania niepodległości”, gmina Lipnica Wielka wraz ze Stowarzyszeniem Gdzie Dwóch albo Trzech oraz z Grupą Orawa 2024 - przekazuje mieszkańcom flagi narodowe. Zostały one uszyte, nie kupione.

"Strażacy OSP z naszych jednostek gminnych od 18 kwietnia roznoszą darmowo flagi do każdego domostwa. W razie nieobecności flagi wrzucane są do skrzynek pocztowych" - przypomina UG.


Flagi zostały uszyte przez osoby związane z Urzędem Gminy, stowarzyszeniem, przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Lipnicy Wielkiej. Przygotowano 1,4 tys. flag.


Samorząd jednocześnie prosi o wywieszenie flagi na swoim domu w ważnych dla Polski świętach, a przez to "ukazanie oddania i szacunku do Rzeczpospolitej Ojczyzny Naszej".

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
kasztan08:10, 1 maja 2021
Mega super pomysł a co najważniejsze, że nie pójście na łatwiznę i kupienie za gminne pieniądze tylko w ramach Wspólnej Akcji.
Brawo Lipnica Wielka
fred04:27, 1 maja 2021
A może by tak Gmina na inne cele przeznaczyła pieniądze.
Drogi gminne porobiła i drogi po scaleniu dlaczego nie robia jak niby scalenie przeszło.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij