Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Czarny Dunajec i okolice
Rain
11°
Wiatr: 8.64 km/h Wilgotność: 91
Rain
10°
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88
Clouds
12°
Wiatr: 11.52 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 12.708 km/h Wilgotność: 92
Clouds
13°
Wiatr: 11.196 km/h Wilgotność: 91
Rain
10°
Wiatr: 8.244 km/h Wilgotność: 96
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
04.05.2021, 10:33 | czytano: 1071

Otwarcie placu zabaw i boisk do piłki plażowej w Lipnicy Wielkiej (zdjęcia)

Fot. Grzegorz Rzepiszczak

Wójt Mateusz Lichosyt wraz z dyrektor Gminnego Centrum Kultury Karoliną Kowalczyk i przedszkolakami dokonali oficjalnego otwarcia placu zabaw i boisk do piłki plażowej na Placu Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej. Otwarcie miało formułę online.

- Mamy nadzieję ,że obiekty te będą jak najdłużej służyć mieszkańcom i turystom naszej gminy. Stanowią one dopełnienie infrastruktury na Placu Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej, tworząc swoiste centrum aktywności lokalnej - podkreśla wójt Lichosyt.

Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z budżetu Województwa Małopolskiego. Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 155 tys. zł.

UG Lipnica Wielka, oprac. r/ zdj. Grzegorz Rzepiszczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
zdziwiona08:12, 5 maja 2021
Ludzie gadają, że likwidują Dom Ludowy i robią tam gminę. A to budynek z przeznaczeniem na edukacje i kulturę a nie dla panów urzędników.
fred20:26, 4 maja 2021
A dlaczego tylko dzieci z gminnego przedszkola ,a czy inne dzieci z przedszkol nie mogły tam być .To co robią w gminie to zal patrzec na Lipnicę jak ją niszczą
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij