Poniedziałek, 21 czerwiec 2021, Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Nowy Targ i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 69 %
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: %
Clouds
26°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
28°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
27°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
25°
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 66 %
07.05.2021, 10:39 | czytano: 572

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w gminie Szaflary

Tegoroczne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja z powodu obostrzeń pandemicznych, odbyły się w skromniejszej formie.

W kościele parafialnym w Szaflarach odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny. Po mszy św., na rynku pod pomnikiem Augustyna Suskiego, wójt Gminy Szaflary Rafał Szkaradziński wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Stanisławem Wąsikiem i radnym Bartłomiejem Fatlą złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze.

W uroczystości brali także udział przedstawiciele Związku Podhalan oddział Szaflary, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szaflarach oraz harcerze.

UG Szaflary, zdj. Jan Krzysztofek i Andrzej Fąfrowicz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij