Poniedziałek, 21 czerwiec 2021, Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Jabłonka i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
25°
Wiatr: 3.276 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
26°
Wiatr: 7.596 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
26°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
27°
Wiatr: 7.272 km/h Wilgotność: 73 %
Rain
24°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 75 %
13.05.2021, 14:14 | czytano: 1932

Grill w Domu Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju

W Domu Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju rozpoczęto hucznie sezon grillowy. Mieszkańcy chętnie jedli pieczone ziemniaki oraz kiełbasę przy muzyce w wykonaniu pana Krzysztofa.

Po wykonaniu niezbędnych czynności kontrolnych przez dyrektora nastąpił bezproblemowy rozruch urządzenia. W kolejnym etapie odbioru technicznego grill otrzymał pozytywną aprobatę pana Wojciecha i oficjalnie został dopuszczony do użytku, przy czym pierwsze kiełbaski zostały upieczone pod nadzorem dyrektora.W sprawnej organizacji imprezy brał udział personel – pani Maria, Kasia, Karolina, Teresa, Adrianna oraz pan Krzysztof.
Jeżeli tylko obostrzenia wynikające z pandemii zostaną złagodzone, na wspólne zabawy i grillowanie będziemy zapraszać gości.

Źródło: DPS, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
I.M.17:53, 13 maja 2021
Super!! Domy pomocy społecznej bardzo dobrze wywiązują sie z organizacji czasu wolnego dla swoich mieszkancow. Kazdy moze znalesc cos dla siebie. Działajcie tak dalej! :)
emeryt15:09, 13 maja 2021
Brawo dyrektor, personel,Wojtek. !Wreszcie jakiś pozytywny news.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij