Środa, 23 czerwiec 2021, Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Szczawnica i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
19°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.32 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 98 %
Clear
20°
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 89 %
Clear
16°
Wiatr: 3.312 km/h Wilgotność: 85 %
14.05.2021, 17:10 | czytano: 816

"Zranione serce" - nowa piosenka zespołu Turnioki (teledysk)

kadr z filmu

Folkowo - rockowy zespół Turnioki koncertuje od 2000 roku. Ma na swoim koncie ponad 1000 koncertów w kraju i za granicą oraz wydane albumy płytowe: "Bycek", "Ciupaga", "Folk atak", "Piyrwso gwiozdka", "Na to Boze Narodzyniy", jak również uczestnictwo w wydawnictwach folkowych z innymi zespołami, orkiestrami symfonicznymi, czy chórami.

Teraz prezentuje "Zranione serce". tytuł: Słowa i muzyka - Arkadiusz Wiech, wykonują Turnioki w składzie: Martyna Kasprzycka - śpiew, Joanna Kupczak - skrzypce, Paweł Stępień - flet, Patryk Sobek - instrumenty klawiszowe, Piotr Gołębiowski - gitara basowa, Michał Baraniewicz - perkusja, Arkadiusz Wiech - gitara, śpiew.



Realizacja nagrań audio: Arkadiusz Wiech - Gitarek Studio
miks, master: Rafał Nowak S-Tone Studio
realizacja video: Rafał Zgud - BF Media

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij