Piątek, 24 września 2021, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 21.708 km/h Wilgotność: 71 %
-
brak pomiaru
Clouds
13°
Wiatr: 23.94 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
14°
Wiatr: 23.904 km/h Wilgotność: 63 %
Clouds
12°
Wiatr: 14.724 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
12°
Wiatr: 16.416 km/h Wilgotność: 79 %
09.06.2021, 17:48 | czytano: 1595

Komendant wręczył dyplomy

Uczennice z Nowego Targu zostały wyróżnione w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym pn. „Śnieżny Dekalog”.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe uczennicom Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu wyróżnionym w ogólnopolskim konkursie promującym bezpieczne zachowania na stoku.

W tym roku realizowano V edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Jednym z elementów akcji był konkurs plastyczno- filmowy adresowany do dzieci i młodzieży pn. „Śnieżny Dekalog”. Uczennice klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu, Maja Starczowska, Maria Malinowska i Hanna Kukulska pod czujnym okiem opiekuna pani Marzeny Starczowskiej,reprezentując powiat nowotarski, nagrały spot filmowy promujący bezpieczeństwo na stoku. Jury konkursowe wyróżniło przesłaną pracę przez nowotarskie uczennice w kategorii spot filmowy - wiek od 5 do 10 lat.

Z uwagi na sytuację epidemiczną nie odbyła się tegoroczna gala podsumowująca akcję i laureaci nie mogli odebrać nagród i gratulacji z rąk Komendanta Głównego Policji oraz partnerów akcji.

Dlatego wczoraj w budynku Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, nagrody i dyplomy okolicznościowe w imieniu Komendanta Głównego Policji, wręczył mł. insp. Grzegorz Wyskiel, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadania, popłynęły również w stronę pani Marzeny Starczowskiej, opiekunki dziewcząt. Nagrody i upominki zostały ufundowane przez Komendanta Głównego Policji, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Fundację PZU i Partnerów akcji.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Nowo12:13, 10 czerwca 2021
Brawo !!!
mądry i skromny18:12, 9 czerwca 2021
Tą nagrodę to powinien dostać Minister Zdrowia za zamknięcie stoków co wyeliminowało wypadki do zera.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij