Poniedziałek, 21 czerwiec 2021, Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Zakopane i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 69 %
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: %
Clouds
26°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
28°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
27°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
25°
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 66 %
11.06.2021, 15:03 | czytano: 1042

GOPR-owcy w jaskini i na skałkach (zdjęcia)

zdj. GP GOPR/FB

Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR uczestniczyli w unifikacyjnym przejściu jaskiniowym w Tatrach oraz szkolili się w rejonie Przełomu Białki.

Zajęcia w Tatrach odbyły się w jaskini Czarnej oraz pod Wantą.

Z kolei wspólne szkolenie ratowników zawodowych Grupa Podhalańska GOPR oraz GOPR Beskidy na Przełomie Białki miało na celu ćwiczenia ratownicze przy wykorzystaniu lin Dyneema, które służą do ewakuacji z trudnego terenu.

"W trakcie szkolenia przećwiczone zostały różne techniki oraz scenariusze ratownicze" - informują ratownicy na swoje stronie internetowej.

s/ zdj. GP GOPR/FB
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij