Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Jabłonka
Clouds
15°
Wiatr: 15.3 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
16°
Wiatr: 14.508 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
16°
Wiatr: 24.408 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
16°
Wiatr: 8.424 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
24°
Wiatr: 20.592 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
21°
Wiatr: 14.004 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
30 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
21.06.2021, 16:57 | czytano: 936

"Podhalańska" współpracuje

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu oraz Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie zawarły porozumienie o współpracy.

Rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk i komendant OHP Jan Hućko. Fot. PPUZ
Dokument podpisano podczas uroczystego spotkania, które miało miejsce w siedzibie PPUZ w Nowym Targu. Uczelnię reprezentował rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, zaś Małopolską Wojewódzką Komendę OHP w Krakowie – Wojewódzki Komendant Jan Hućko.

Uczelnia zadeklarowała podjęcie działań zmierzających do stworzenia możliwości uczestniczenia uczniów OHP w prelekcjach, prezentacjach i spotkaniach informacyjnych, organizowanych w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu oraz w OHP. Pracownicy naukowi PPUZ zyskali możliwość prowadzenia badań naukowych podczas zajęć wychowawczych w placówce OHP, zaś studenci – odbywania tam praktyk i staży zawodowych.
Współpraca Uczelni z Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie będzie polegała również na wymianie wybranych ofert pracy w kraju oraz w ramach sieci EURES. Studenci PPUZ będą mogli skorzystać z porad indywidualnych, warsztatów z doradztwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy. Uczelnia będzie otrzymywała informacje o prowadzonych projektach z zakresu oświaty, edukacji, zatrudnienia oraz rynku pracy, a także podejmie współpracę z OHP w zakresie organizacji targów pracy oraz innych przedsięwzięć tego typu.

Osobami odpowiedzialnymi za bieżącą współpracę w ramach zawartego porozumienia są Prorektor ds. współpracy i rozwoju – dr Bianka Godlewska-Dzioboń oraz Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Nowym Sączu – Agata Fołta.
Porozumienie z Małopolską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie zostało podpisane z inicjatywy Prorektor ds. współpracy i projektów, dr Bianki Godlewskiej-Dzioboń, przy współudziale Centrum Współpracy i Jakości.

Źródło: PPWSZ, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas