Mobilny punkt szczepień w Tylmanowej - podhale24.pl
Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Czarny Dunajec
Clouds
12°
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
12°
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
19°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
16 %
Nowy Targ
26 %
Zakopane
36 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
02.09.2021, 14:01 | czytano: 1579

Mobilny punkt szczepień w Tylmanowej

4 września w Tylmanowej – podczas Festiwalu Dunajca – będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19.

W budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. mjra H. Sucharskiego w Tylmanowej zostanie zorganizowany mobilny punkt szczepień. Będzie to szczepionka jednodawkowa Johnson&Johnson.

Szczepienie będzie się odbywać w godzinach od 14.00 – 18.00.

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
katar bezobjawowy :)))17:02, 2 września 2021
@ Partyzant. Kiedy ty wyjdziesz z lasu? Przestaniesz się bać ? Przestaniesz słuchać radia Erewań? Zaczniesz się zdrowo odżywiać ?
0
Ęą16:37, 2 września 2021
Do Partyzant: też jestem za tym żeby lekarze nie brali łapówek i czasami brakuje mi słów jak widzę naszą polską młodzież po podstawówkach. Nie chcę się wdawać w dyskusję na temat sensu szczepień ale od kilku dni nurtuje mnie taka myśl : Jestem zdrowy i chcę się zaszczepić, idę do punktu szczepień i wszczykują mi wirusa, aby mój organizm się uodpornił. Czy wtedy nie staję się roznosicielem i czy nie zarażę tym strasznym wirusem moich bliskich i wszystkich z którymi ma kontakt? Czy ktoś mi odpowie? Proszę o rzetelne odpowiedzi.
0
Partyzant14:11, 2 września 2021
Cieszą takie informację, że samorządy wychodzą z inicjatywą szczepień do ludzi. Trzeba takie akcję promować na każdym kroku, gdyż to już nie jest eksperyment medyczny. Oby zatwierdzili jak najszybciej szczepieni małych dzieci, bo chciałbym już mieć to za sobą. Argumenty, że szczepienie top zło, które tylko szkodzi można wsadzić między bajki, bo znam masę zaszczepionych osób i okazuje się, że wszyscy żyją zdrowo i szczęśliwie. Z resztą poziom szczepień spada i trzeba coś dołożyć też tym lekarzom, bo w czasie pandemii nie mają łatwego życia. Ciągłe podważania ich kompetencji, wiedzy, domniemanego brania łapówek to skandal, że różnego rodzaju osioły i inni denialiści po podstawówkach wypowiadaja się na tematy medyczne i bredzą coś o użytych płodach czy szkodliwości kolca białka- Przecież oni nie mają zielonego pojęcia, gdzie znajduję głowa a gdzie tylna część ciała, a zajmują się genetyką i szkodliwością kolca białka- śmiechu warte.
Ludzie szczepcie się, to ratuje życie.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas