Środa, 27 października 2021, Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 4.932 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 4.32 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-2°
Wiatr: 2.088 km/h Wilgotność: 87 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
05.09.2021, 16:13 | czytano: 1816

Mini Podhale Tour w Czarnym Dunajcu (zdjęcia)

zdj. Jakub Wojtyczek

W Czarnym Dunajcu, na stadionie sportowym - rozegrany został Grand Prix Gminy w ramach zawodów rowerowych "Mini Podhale Tour".

Organizatorem imprezy jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice. Mini Podhale Tour, to rywalizacja składająca się z czterech oddzielnych zawodów. Rozegrano już wyścigi w Spytkowicach i Rabce-Zdroju.

Niedzielny Grand Prix Gminy Czarny Dunajec jest przedostatnim etapem. W sobotę 11 września zawodnicy wystartują w Grand Prix Gminy Raba Wyżna Raba Wyżna (parking Banku Spółdzielczego, obok kościoła)

W zawodach mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna do 15 lat, rywalizacja odbywa się w dziesięciu kategoriach wiekowych, limit uczestników 150 osób. Ponadto poza konkursem zostanie rozegrany wyścig dla chętnych, którzy mają 16 lat i więcej.

Udział w zawodach jest bezpłatny Uczestnicy są klasyfikowani w kategoriach wiekowych w każdym Grand Prix, oraz w klasyfikacji generalnej Mini Podhale Tour o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

opr.s/ zdj. Jakub Wojtyczek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Eda14:51, 6 września 2021
Super impreza, takich więcej:)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas