Środa, 27 października 2021, Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 4.932 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-2°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 89 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
16.09.2021, 11:17 | czytano: 782

"Nowotarska Strażacka Kropla" po raz pierwszy

Arch. Podhale24.pl

W siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Targu odbyła się pierwsza akcja krwiodawstwa zorganizowana przez klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Nowotarska Strażacka Kropla” działający przy KP PPSP w Nowym Targu.

Na apel odpowiedzieli zarówno strażacy JRG w Nowym Targu jak i strażacy ochotnicy z gmin Czarny Dunajec i Jabłonka biorący udział w szkoleniu podstawowym strażaków ratowników OSP . Łącznie zarejestrowano33 dawców, a krew oddało 32, co przełożyło się na przełożyło się na 14,4 cennego daru.Wszyscy darczyńcy zostali obdarowani skromnymi upominkami w postaci koszulki, kubka, długopisu, smyczy a także 30 % zniżki na wejście do Term Chochołowskich.Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim za zaangażowanie i udział w tak ważnym wydarzeniu w 20. rocznicę ataku na wieże World Trade Center, a także składają podziękowania firmie „Steskal” i „Termy Chochołowskie”.

Organizatorzy, oprac. r/ KP PSP Nowy Targ
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas