Sobota, 27 listopada 2021, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 6.732 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 7.956 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-0°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
27.09.2021, 16:50 | czytano: 2432

Młodziutkie podhalańskie amazonki pięknie zaprezentowały się na parkurze (zdjęcia)

zdj. materiały prasowe

W ośrodku jeździeckim w Michałowicach zorganizowane zostały trzydniowe Mistrzostwa Małopolski w skokach przez przeszkody. Debiutująca w zawodach Aleksandra Ślusarska z Klubu Jeździeckiego w Czarnym Dunajcu - na swoim koniu H’Baccard ukończyła mistrzostwa w kategorii dzieci z 4 pkt, co dało tej parze drugie miejsce.

W tej kategorii zwyciężyła Anna Woźniak na koniu Damar, a miejsce trzecie zajął Krzysztof Pyrek na koniu Ola Rosa Negra.

"Nasza najmłodsza zawodniczka Madzia na Kingu prawie do samego końca szybko i bezbłędnie, ale niestety dekoncentracja na przedostatniej przeszkodzie i 4 pkt w finale dało tej parze 8 miejsce w młodzikach" - komentuje Klub Jeździecki.

Chodzi o Magdalenę Zareba, która przez dwa dni jechała bezbłędnie i walczyła ze ścisłą czołówką o podium. Błąd na przedostatniej przeszkodzie przesunął ją na 8 pozycje.

opr.s/ zdj. nadesłane
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas