Środa, 20 października 2021, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 9.504 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
11°
Wiatr: 9.54 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
11°
Wiatr: 8.244 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
11°
Wiatr: 7.38 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
12°
Wiatr: 13.608 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
10°
Wiatr: 15.624 km/h Wilgotność: 74 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
12.10.2021, 16:34 | czytano: 1861

Wygrana Marcina Stopki przez nokaut

Fot. Marcin Stopka / Facebook

Pochodzący z Jaworek kickbokser Marcin Stopka wygrał w swoją kolejną walkę już w pierwszej rundzie przez nokaut. Po meczu zawodnik wyraził niezadowolenie z faktu, iż na dzień przed walką dowiedział się, że rywal z niewiadomych względów zrezygnował i dostanie zawodnika zastępczego.

- Nie był to rywal mojej klasy (...) mogłem to skończyć w każdej chwili, nawet pierwszym ciosem, ale chciałem trochę poboksować, bo 4 lata nie walczyłem. Chciałem pobyć w tym ringu jak najdłużej, ale w pewnym momencie widziałem, że nie ma już sensu dłużej przeciągać. - żalił się po walce Marcin Stopka. Jednocześnie pieniński zawodnik wyraził szacunek dla rywala, który stanął do walki z dużo lepszym zawodnikiem. - Zawsze toczyłem walki na najwyższym poziomie z klasowymi przeciwnikami, wiec nie powiem żebym był mega dumny z tej walki ale to nie moja wina że zmienili mi rywala. W każdym razie gratulacje dla przeciwnika za charakter że wszedł do ringu! Dla mnie walka na przetarcie i tyle dobrego że obyłem sie ze stresem startowym po tak długiej przerwie.

jd
najnowsze informacje
komentarze
Cyc Malina09:26, 13 października 2021
Gratulacje z wygranej, chociaż przydałoby się więcej pokory, bo czasem ten "słabszy" może zrobić kuku i wtedy takie wypowiedzi nijak się mają do sytuacji. Mimo tego życzę powodzenia po powrocie i dalszych sukcesów.
zawodnik08:47, 13 października 2021
w artykule nie ma żadnych informacji na temat .... co to za sport?, kategoria, waga, miejsce, chyba że chodzi o to, żeby się domyślać, patrząc na rękawice pod zawodnikiem....
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas