Czwartek, 21 października 2021, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 10.512 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
11°
Wiatr: 10.728 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
12°
Wiatr: 7.92 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
11°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
13°
Wiatr: 12.528 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
11°
Wiatr: 14.796 km/h Wilgotność: 76 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
14.10.2021, 11:52 | czytano: 1449

Spółka z Zakopanego wypuściła akcje

Wincenty Pelc. Fot. Materiały prasowe

Zakopiańska spółka MKW S.A., właściciel firmy TeleMed24, zadebiutowała na platformie beesfund.com.

To debiut przedsiębiorstwa z branży telemedycznej na polskim rynku crowdinvestingowym. Akcje firmy może zakupić każdy zainteresowany.

TeleMed24 działa na rynku telemedycyny i teleopieki. W ramach swoich usług proponuje kompleksową usługę: począwszy od całodobowej opieki nad podopiecznymi (ratownicy medyczni nieustannie nadzorują stan zdrowia pacjenta), skończywszy na sprawdzonym i nowoczesnym sprzęcie - dedykowanej i prostej w obsłudze opasce telemetrycznej noszonej na ręce użytkownika.

- Starzejące się społeczeństwo to trend, który zauważyć można niemal w całej Europie, również w Polsce. W TeleMed24 wiemy, że rynek usług telemedycznych dla seniorów będzie dynamicznie rósł, dlatego ciągle inwestujemy w rozwój. Ostatnie kilkanaście miesięcy pokazały nam wszystkim, jaki potencjał drzemie w branży teleopieki i telemedycyny. Chcemy być liderem tych zmian, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z beesfund.com i sprzedaż akcji naszej firmy - mówi prezes MKW S.A., Wincenty Pelc.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
nen20:16, 14 października 2021
Może by napisać po ile te akcje
AndrzejG14:02, 14 października 2021
Dobry pomysł. Moja ciotka takiej opaski używa i jest bardzo zadowolona. Jest bezpieczna i pod stałą opieką ratowników. My też jesteśmy spokojni i zadowoleni. I o to w tym wszystkim chodzi.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas