Sobota, 27 listopada 2021, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 8.208 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-0°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 4.068 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-0°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 95 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
20.10.2021, 14:32 | czytano: 1499

Egzamin jeździecki i Hubertus (zdjęcia)

zdj. Klub Jeździecki Czarny Dunajec

CZARNY DUNAJEC. W Klubie Jeździeckim przeprowadzony został kolejny egzamin na odznaki jeździeckie PZJ. Jest to sprawdzian umiejętności jeźdźców, którzy mają się zaprezentować na czworoboku, podczas skoków oraz wykazać wiedzę teoretyczną.

Egzamin tego rodzaju może przeprowadzić tylko ośrodek certyfikowany przez Polski Związek Jeździezdziecki, których jest niewiele w Małopolsce. Taki certyfikat otrzymał Klub Jeździecki Czarny Dunajec, w którym za poziom wyszkolenia odpowiada instruktor sportu, sędzia ujeżdżenia i WKKW, a także czynna zawodniczka Wioleta Hajnos.

Poziom wyszkolenia okazał się wysoki na egzaminie i prawie wszystkim udało się zdobyć wymarzony stopień odznaki.

Potem odbyły się zawody Hubertusowe, w których brali udział klubowicze, a także dwie zawodniczki z opolszczyzny. W pierwszym konkursie dla średniozaawansowanych w konkursie skoków przez przeszkody 70 cm z jockerem zwyciężyła Anielka Węgłowska na Enelu, na kolejnych stopniach podium były zawodniczki, które dosiadały zasłużonej klaczy Jany - Justynka Popiołek oraz Ania Harbut.

Dla zaawansowanych odbył się konkurs derby, w którym trzeba było zmierzyć się zarówno z przeszkodami parkurowych jak i krosowymi (stałymi). I tu bezkonkurencyjna okazała się Jagna Bryniarska i Sencha, Na drugim miejscu uplasowała się najmłodsza zawodniczka czarnodunajeckiego klubu - Madzia Zaręba na Kingu. Drugie miejsce zajęła Julka Mazanek i Winerin.

- Wszyscy zawodnicy w tym konkursie (13 par) pokazali równa i pewna jazdę konkurs był wymagający i wymagał pewnej a także dokładnej jazdy - komentują trenerzy.

opr.s/ zdj. Klub Jeździecki Czarny Dunajec
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Bigos18:17, 20 października 2021
Same dziewczyny!!!!!. Gdzie te chlopy?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas