W Zakopanem ludzie najczęściej gubią telefony - podhale24.pl
Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Rabka Zdrój
Clouds
25°
Wiatr: 10.548 km/h Wilgotność: 39 %
Clouds
25°
Wiatr: 12.312 km/h Wilgotność: 40 %
Clouds
28°
Wiatr: 6.732 km/h Wilgotność: 43 %
Clouds
28°
Wiatr: 9.684 km/h Wilgotność: 39 %
Clouds
29°
Wiatr: 8.028 km/h Wilgotność: 56 %
Clouds
26°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 40 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
72 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 36 | 72 %
01.03.2022, 10:00 | czytano: 1796

W Zakopanem ludzie najczęściej gubią telefony

ZAKOPANE. Telefon komórkowy dominuje na liście rzeczy znalezionych. Na drugim miejscu są kluczyki samochodowe, ale są także plecaki z zawartością i wózki dziecięce. Trafiają one najczęściej do Biura Rzeczy Znalezionych.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Marcin Szkodziński
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Marcin Szkodziński
Niezależnie od tego, czy jesteśmy na urlopie, czy w rodzinnej miejscowości zgubienie telefonu, kluczyków do samochodu lub dokumentów nie jest niczym miłym. Uczciwi znalazcy bardzo często próbują znaleźć właściciela znalezionego przedmiotu na własną rękę. Dzięki smartfonom z internetem posiadając czyjeś dokumenty jesteśmy w stanie zdobyć numer telefonu i skontaktować się z roztargnioną osobą.

W przypadku, gdy właściciela zgubionej rzeczy jest ciężko znaleźć, w mediach społecznościowych opisanych jako „zgubione/znalezione” pojawiają się wpisy. Bardzo często o znalezieniu zagubionych rzeczy informowana jest Policja, gdzie warto również zapytać się o zgubę.

Miejscem, do którego trafiają wszystkie znalezione przedmioty jest Biuro Rzeczy Znalezionych. W Zakopanem mieści się ono w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Chramcówki 15. Wśród wykazy rzeczy znalezionych pod Tatrami dominują smartfony. Na drugim miejscu są kluczyki zarówno samochodowe, jak i do domu. Na roztargnionych właścicieli czekają także portfel z zawartością oraz pełen plecak. Znaleziony został także wózek dziecięcy, na szczęście bez zawartości.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas