Projekt SMILE, czyli uśmiechnij się po pandemii - podhale24.pl
Poniedziałek, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec
Clouds
12°
Wiatr: 3.672 km/h Wilgotność: 92 %
Clear
13°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
12°
Wiatr: 2.088 km/h Wilgotność: 90 %
Clear
14°
Wiatr: 2.304 km/h Wilgotność: 88 %
Clear
18°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
11°
Wiatr: 72.432 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
44 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
34 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
22.03.2022, 13:18 | czytano: 1525

Projekt SMILE, czyli uśmiechnij się po pandemii

Kilka miesięcy temu rozpoczęła się ogólnopolska Olimpiada "Zwolnieni z Teorii”. Grupa przyjaciół, a dokładnie Paulina Krzan, Gabriela Zając, Klaudia Hudomięt, Martyna Korbel, oraz Piotr Niedźwiedzki, uczniowie drugich klas z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, tworzą projekt o nazwie ''SMILE''.

- Zauważyliśmy, zaraz po przeprowadzeniu naszej ankiety, że osoby z naszych okolic, przez Covid-19 mają zaniżoną samoocenę i obniżony nastrój, więc wspólnie zadecydowaliśmy o stworzeniu projektu, który jak sądzimy poprawi ich samopoczucie - wspominają autorzy projektu.

Na Walentynki, uczniom tamtejszej szkoły przygotowali niespodziankę: do każdej z szafek włożyli ulotki z miłymi napisami, co zarejestrowali w krótkim filmiku, który można znaleźć na ich TikTok'u. W Rabce Zdrój, Chabówce oraz w Rabie Wyżnej można spotkać ich plakaty rozwieszone na tablicach informacyjnych. Kilka dni temu wyszli na ulice Mszany Dolnej oraz Rabki-Zdrój, gdzie rozdawali przechodniom ulotki ze słowami: ,,Uśmiechnij się”, ,,Czas na uśmiech” , ,,Pięknie dziś wyglądasz”, ,,Miłego dnia” i tym podobne. Relacje z tych dni także możecie znaleźć na ich TikTok'u. Grupa SMILE ma także za sobą zajęcia w przedszkolu w Chabówce, gdzie opowiadali najmłodszym ciekawostki o uśmiechu i poprzez zabawę namawiali ich do częstszego uśmiechania się.

Pozytywnej energii im nie brakuje, możecie to wszystko śledzić w mediach społecznościowych.

Instagram: https://www.instagram.com/smile.zwzt/

Facebook: https://www.facebook.com/SMILE-107648128423769

TikTok: https://www.tiktok.com/@_smile_zzt?lang=pl-PL

Materiały prasowe, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas