Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grappling (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Szczawnica
Clouds
26°
Wiatr: 11.376 km/h Wilgotność: 36 %
Clouds
26°
Wiatr: 13.284 km/h Wilgotność: 39 %
Clouds
26°
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 43 %
Clouds
29°
Wiatr: 9.9 km/h Wilgotność: 42 %
Rain
29°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
25°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 41 %
Jakość powietrza
34 %
Nowy Targ
30 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
24.03.2022, 08:44 | czytano: 2631

Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grappling (zdjęcia)

W hali sportowej w Niedzicy odbyły się Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grappligu. Do udziału w zawodach zgłosiło się 174 zawodników z 14 klubów z Polski oraz Słowacji.

Zawody zostały rozegrane na zasadach pucharowych - osoba wygrana przechodzi dalej do następnej tury. Zawodnicy startowali z podziałem na grupy wagowe co 3kg od 20 do 71kg, oraz grupa senior bez podziału na wagę.

Zawody rozpoczęto przywitaniem uczestników, mistrzów, publiczności - głos zabrał gospodarz Gminy Łapsze Niżne wójt Jakub Jamróz. W trakcie trwania zawodów odbył się konkurs dla publiczności w którym zwycięzcy otrzymali pamiątkowe kubki. Jak co roku nie zabrakło również słodyczy, napoi i pożywnych jogurtów.

Organizatorem Mistrzostw Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu był sekcja Jiu-Jitsu EdArt która na co dzień prowadzi zajęcia w Nowym Targu, Rabie Wyżnej, Niedzicy, Czarnym Dunajcu, Spiskiej Starej Wsi - Słowacja.

Sekcja EdArt serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, publiczności za doping.

Szczególne podziękowania za nieocenioną pomoc należą się gminie Łapsze Niżne na czele z wójtem Jakubem Jamrozem, firmie Magda z Szaflar, państwu Lipkowskim, Marceli i Rastislav Marhefka, Alena i Oto Kostka, Sensei Krzysztofowi Sewiołło, Sensei Szymonowi Lipkowski, Sensei Ryszardowi Leja, Sensei Juli Kurańda, Sempai Mateuszowi Konieczny, Sempai Wiktorii Foncz.

Zawodnicy z sekcji Jiu-Jitsu EdArt już 9 kwietnia staną na starcie Ligi Małopolski, która odbędzie się w Niepołomicach.

jd / organizatorzy, fot. jd
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Nie mistrzostwa20:19, 24 marca 2022
Czy te ?mistrzostwa? organizował Polski Związek Sportowy?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas