Mistrz UFC na sparingach z zawodnikami nowotarskiego klubu - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
60 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 30 | 60 %
22.04.2022, 14:59 | czytano: 2268

Mistrz UFC na sparingach z zawodnikami nowotarskiego klubu

NOWY TARG. Wczoraj w Nowotarskim Klubie Sportów Walki pojawili się goście z klubu WCA Fight Team Warszawa. Wśród nich podwójny Mistrz UFC Jan Błachowicz, Mistrz federacji KSW Marian Ziółkowski oraz zawodnicy walczący dla federacji KSW Albert Odzimkowski i Karolina Owczarz wraz z trenerem Robertem Joczem.

arch. NKSW
arch. NKSW
- Klub WCA, cyklicznie odwiedza nas podczas zgrupowania w Zakopanem. Wczoraj, podobnie jak przy poprzednich spotkaniach przeprowadziliśmy trening sparingowy, dzięki czemu nasi podopieczni mogli sprawdzić się z najlepszymi. W dystansie 5 rund po 5 minut zawodnicy NKSW w składzie m. in.: Łukasz Brzeski, Marcin Kalata, Sebastian Chmielarczyk, Weronika Kukuczka, Adam Muzyka, Dawid Marcinkowski, Robert Cyrwus oraz kilku innych "wymieniali uprzejmości" w formule MMA - komentuje Wojciech Hoły.

- Bardzo się cieszymy z tych wizyt i możliwości konfrontacji z najlepszymi, co daje nam spory pogląd na poziom wyszkolenia naszych podopiecznych. Myślę, że zawodnicy z Warszawy również dużo korzystają, bo od kilku lat wracają do nas. Serdecznie ich pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Przy okazji trzymamy kciuki za Janka Błachowicza, który już niedługo stoczy kolejny pojedynek dla UFC w Las Vegas - dodaje trener, prezes klubu, Wojciech Hoły.
s/ zdj. arch. NKSW
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Bronek15:07, 22 kwietnia 2022
No jak sie Błachowicz wytrenuje na Nowotarskim lodowisku to rozniesie typa w Las Vegas.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas