Grand Prix Rabki-Zdroju (zdjęcia) - podhale24.pl
Piątek, 02 grudnia
Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
-0°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
Wiatr: 1.296 km/h Wilgotność: 86 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
38 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4
10.05.2022, 20:42 | czytano: 1635

Grand Prix Rabki-Zdroju (zdjęcia)

Za nami pierwsza odsłona tegorocznych zawodów rowerowych Mini Podhale Tour o Grand Prix Rabki-Zdroju, których organizatorem jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice i Miasto Rabka-Zdrój.

Fot. Piotr Kuczaj
Fot. Piotr Kuczaj
W majowe niedzielne popołudnie miasteczko ruchu drogowego w Parku Zdrojowym przeżyło prawdziwe oblężenie, na starcie stawiła się rekordowa liczba uczestników – 114, a wraz z opiekunami było to ze trzysta osób. Poranne opady deszczu sprawiły, że trasa była śliska, przez co niemal w każdym wyścigu odnotowano po kilka upadków, na szczęście niegroźnych, ale to świadczy również o zaciętej i wyrównanej walce o jak najwyższe e miejsce na mecie. Po dwugodzinnych zmaganiach, którym kibicował burmistrz Rabki-Zdroju, Leszek Świder i delegat Rady Miejskiej, Paweł Rogowiec, wyłoniono zwycięzców w jedenastu kategoriach wiekowych i można było przystąpić do dekoracji. Najlepsi otrzymali okazałe trofea sportowe, a na piersi każdego uczestnika zawisł pamiątkowy medal za udział i rywalizację. W krótkim przemówieniu burmistrz Rabki-Zdroju podziękował dzieciom i młodzieży za udział w zawodach i sportową walkę oraz zwrócił uwagę na to jak ważną rolę w życiu młodego pokolenia odgrywa uprawianie sportu. Na koniec odbyło się losowanie nagród rzeczowych. Już teraz organizatorzy zapraszają na Grand Prix Gminy Czarny Dunajec, które odbędzie się 29 maja.

Stanisław Kowalcze

Wyniki zawodów www.podhaletour.tcorzel.pl
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas