Środa, 06 lipca
Imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny
Nowy Targ
Clouds
16°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
17°
Wiatr: 6.156 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
17°
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
20°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.156 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
32 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
24.05.2022, 20:47 | czytano: 731

Trening strzelecki dla klas mundurowych (zdjęcia)

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem zorganizowało dziś na strzelnicy w Chochołowie trening z samoobrony i strzelania dla uczniów klas mundurowych.

arch. organizatorów
To kolejna inicjatywa zakopiańskich sokolników. Wcześniej były zajęcia w Kinie Miejsce, prezentujące pasję strzelecką oraz pokazy broni w szkole sportowej.

W dzisiejszych zajęciach w Chochołowie wzięło udział ponad 60 osób.

Jak tłumaczy Adam Zaleski wiceprezes TG Sokół - "to kolejne działanie nasze organizacji na rzecz wspierania inicjatyw proobronnych" - W niedalekiej przyszłości mamy zamiar realizować podobne działania na rzecz szkół na terenie naszego powiatu. Trwają prace nad programem merytorycznym i organizacją pilotażowych grup, które wezmą udział w szkoleniach. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres tg.sokol.zakopane@interia.pl licea, które chciałyby uczestniczyć w takim projekcie. Planujemy, że te szkolenia będą bezpłatne - dodaje.

Na strzelnicy w Chochołowie młodzież szkoli się ze sztuk walki wręcz, poznaje różne rodzaje broni i strzela ostrą amunicją do tarcz strzeleckich. Nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem szkolenia czuwają wykwalifikowani instruktorzy z ekipy Tatra shooting.

opr. s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas