Dzień Dziecka w Krościenku (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 05 lutego
Imieniny: Agaty, Adelajdy, Justyniana
Rabka Zdrój
Snow
-8°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 89 %
Snow
-8°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 91 %
Snow
-7°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-7°
Wiatr: 4.716 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-5°
Wiatr: 10.08 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-9°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
4 %
Zakopane
8 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 2 | 4 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
30.05.2022, 13:58 | czytano: 1579

Dzień Dziecka w Krościenku (zdjęcia)

Pieniński amfiteatr „Pod Wierzbą” rozbrzmiewał muzyką i dziecięcymi głosami podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka przez Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem.

Impreza była pełna atrakcji zarówno dla dzieci starszych, jak i młodszych. Na początek na scenie bajkę dla dzieciaków przedstawili aktorzy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krościenku nad Dunajcem. Była też prezentacja artystyczna miejscowego Liceum Ogólnokształcącego. Nie zabrakło też coś dla tych, którzy kochają sport. Na Dunajcu odbyły się pokazy kajakowe LKS Dunajec.

Na scenie wystąpił też rodzimy zespół „Małe Pieniny” oraz odbył się pokaz zumby. Dało go Koło Taneczne, działające przy Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem.

Wielkie zainteresowanie wzbudził występ Teatru Niewielki Kraków, który przedstawił spektakl pt. „W Zielonej Krainie OZ”.
Było i coś dla ciała – słodki darmowy poczęstunek dla dzieci oraz prezentacja artystyczno – kulinarna Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem.

Imprezie towarzyszyły pokazy OSP Krościenko nad Dunajcem oraz pokazy GOPR. Były też minikonkursy oraz koncert orkiestry Dętej OPS Krościenko nad Dunajcem na zakończenie świetnej zabawy.

Konferansjerkę jak zawsze prowadził dyrektor CKiP – Józef Szałwia.

Źródło: CKiP, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas