Projekt Ashwagandha: "Zrobić coś dobrego dla dzisiejszej popkultury" - podhale24.pl
Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Nowy Targ
Clouds
16°
Wiatr: 1.116 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
17°
Wiatr: 2.196 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
13°
Wiatr: 1.656 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
16°
Wiatr: 3.348 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
12°
Wiatr: 1.368 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
42 %
Nowy Targ
30 %
Zakopane
28 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
19.08.2022, 18:40 | czytano: 1780

Projekt Ashwagandha: "Zrobić coś dobrego dla dzisiejszej popkultury"

Ashwagandhę tworzą cztery osoby. Realizują się w muzyce, tańcu i malarstwie. - Połączyła nas przyjaźń i miłość… do hip-hopu. Ruszamy z projektem artystycznym, nad którym pracowaliśmy przez ostatni rok - wyjaśnia pochodząca z Nowego Targu Aleksandra Bielak, która przyjęła pseudonim Freska.

zdj. nadesłane
zdj. nadesłane
Członkowie grupy tłumaczą: "Hip-hop w ostatnim czasie przechodzi dość intensywną metamorfozę i choć posiada co prawda obszerną historię z widocznymi przemianami wewnętrznymi, skutkującymi w ostatnich latach mocnym nastawieniem na antywartości, to jednak nie zawsze tak było. W klasycznym ujęciu był to obszar postulujący rozwijanie, a nawet syntezę talentów i sztuk, takich jak muzyka, taniec, czy sztuki wizualne. Dziwnym trafem w naszej ekipie każdy zajmuje się którąś z wcześniej wspomnianych dziedzin sztuki. Paweł z Filipem robią muzykę, piszą teksty, Paweł zajmuje się również tworzeniem beat-ów i video; pasją Darii jest taniec, a Ola najchętniej zasiada do sztalugi (choć obok ścian z potencjałem również nie przechodzi obojętnie). Te talenty postanowiliśmy sprzęgnąć w jeden kolektyw i zrobić coś dobrego dla dzisiejszej popkultury."

W niedzielę zainicjują nowy projekt artystyczny.

opr. s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas