Uroczysta premiera mobilnej gry miejskiej "Hi(story).com" - podhale24.pl
Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Zakopane
Clouds
Wiatr: 9.396 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
Wiatr: 9.216 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
Wiatr: 8.892 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 76 %
Jakość powietrza
24 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
10 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
27.09.2022, 12:50 | czytano: 1740

Uroczysta premiera mobilnej gry miejskiej "Hi(story).com"

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na uroczystą premierę gry terenowej na smartfona (tableta) pt. "Hi(Story).com", która odbędzie się 30 września (piątek) o godzinie 13.00.

Rejestracja uczestników gry będzie miała miejsce przy Ratuszu w Nowym Targu, Rynek 1 – niezbędny jest naładowany smartphone lub tablet z dostępem do internetu.

Gra jest mocno osadzona w historycznych realiach Nowego Targu. Została ona stworzona przez młodzież z nowotarskich szkół (SP nr 1, SP nr 2 oraz SP nr 5) pod okiem doświadczonych instruktorek, w trakcie czterodniowych warsztatów projektowania z wykorzystaniem platformy Action Track.

Będzie to fascynująca podróż do przeszłości , pełna intrygujących faktów i zagadek, pozwalająca w innowacyjny sposób poznać naszą podhalańską ścieżkę do niepodległości. Uczestnicy gry korzystając z wirtualnego narzędzia jakim jest aplikacja, jednocześnie bardzo realistycznie, wręcz namacalnie zetkną się z miejscami naznaczonymi historią regionu z początku XX wieku.

Wszystkie potrzebne informację dotyczące uczestnictwa w grze oraz regulamin i formularze znajdują się na stronie internetowej biblioteki: https://mbp.nowytarg.pl/index.php/662-uroczysta-premiera-mobilnej-gry-miejskiej-hi-story-com

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas