Jubileuszowy bal Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - IPA (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Zakopane
Clouds
14°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
15°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.24 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
13°
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
10°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 66 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
11.11.2022, 12:37 | czytano: 2827

Jubileuszowy bal Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - IPA (zdjęcia)

NOWY TARG. Region IPA Nowy Targ obchodzi w tym roku Jubileusz XX-lecia swojej działalności. Z tej okazji zorganizowano bal i wręczono - złote, srebrne i brązowe krzyże zasługi IPA sekcja Polska oraz medale za wyróżniającą się działalność statutową - 20 osobom.

zdj. Maciej Gębacz
zdj. Maciej Gębacz
"Były to lata wielu wspaniałych sukcesów, wydarzeń i przeżyć podczas których poznano wielu wspaniałych i wartościowych ludzi. Zawarto mnóstwo nowych znajomości i przyjaźni, które przetrwały do dnia dzisiejszego. Wspólnie oddano setki litrów krwi oraz wsparto mnóstwo inicjatyw charytatywnych" - podsumowuje Lucjan Żółtek, przewodniczący International Police Association Region Nowy Targ.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele regionów IPA sekcja Polska oraz reprezentacje regionów ze Słowacji, Czech, Serbii i Ukrainy. Patronat nad balem objęli - Prezydent Sekcji Polskiej IPA Piotr Wójcik, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion, Komendant Karpackiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. Stanisław Laciuga, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Grzegorz Wyskiel, Burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha oraz Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber.

IPA to skrót od International Police Association - Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. Siedzibą stowarzyszenia jest Szwajcaria. Celem organizacji jest "tworzenie autentycznej przyjaźni i koleżeństwa zawodowego wśród policjantów na całym świecie". Ideę zawartą w słowach "servo per amikeco", czyli "służyć przez przyjaźń", obecnie urzeczywistnia już ponad 340 tysięcy policjantów z 60 krajów. Organizacja w Polsce skupia kilka tysięcy członków, którzy tworzą 17 grup wojewódzkich. IPA Polska w Nowym Targu zrzesza około 170 osób.

opr. s/ zdj. Maciej Gębacz
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas