Podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2021/2022 - podhale24.pl
Poniedziałek, 22 kwietnia
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 100 %
Snow
Wiatr: 3.852 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
-1°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
20 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
15.11.2022, 10:00 | czytano: 1293

Podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2021/2022

W hali sportowej w Kamienicy odbyło się podsumowanie „Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży” 2021/2022. W obecności przedstawicieli dzieci i młodzieży, nauczycieli wychowania fizycznego, władz samorządowych z terenu Małopolski oraz władz Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego odbyła się dekoracja zwycięskich szkół oraz osób zasłużonych dla rozwoju sportu szkolnego na terenie województwa.

Najlepszą wśród szkół podstawowych z powiatu nowotarskiego okazała się Szkoła Podstawowa nr 11 z Nowego Targu, która w kategorii Igrzysk Dzieci wywalczyła drugie miejsce a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (7-8 klasa) zajęła 4 pozycję. Nagrodę odbierał w imieniu szkoły nauczyciel Bartosz Gotkiewicz wraz z uczniami, który również otrzymał Medal Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego "Za zasługi w rozwoju sportu szkolnego". Pamiątkowe odznaczenia zasłużonych dla sportu szkolnego otrzymał również Marek Danielczak koordynator sportu Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Adam Dudek zasłużony emerytowany nowotarski koordynator sportu szkolnego.

W Licealiadzie najlepszą szkołą w Małopolsce okazał się Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 z Nowego Targu. Statuetkę obierali Piotr Jabłoński oraz Barbara Wcisło wraz przedstawicielami młodzieży. Drugą lokatę zdobyło I Liceum Ogólnokształcące z Rabki Zdrój. W klasyfikacji generalnej wśród powiatów rewelacyjną drugą pozycję zdobył Powiat Nowotarski ustępując jedynie Krakowowi. Nagrodę odbierali - Karol Skrzypiec Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego oraz Tadeusz Watycha Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, które organizuje system współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej w powiecie nowotarskim.

Źródło: PCK Nowy Targ, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas