Loża Kobiet Biznesu na XXII Tatrzańskim Forum Gospodarczym - podhale24.pl
Piątek, 09 grudnia
Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Jabłonka
Snow
-0°
Wiatr: 3.672 km/h Wilgotność: 82 %
Snow
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 91 %
Snow
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 81 %
Snow
-1°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 82 %
Jakość powietrza
82 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
84 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 41 | 82 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 42 | 84 %
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4
24.11.2022, 17:23 | czytano: 571

Loża Kobiet Biznesu na XXII Tatrzańskim Forum Gospodarczym

29 listopada w hotelu Belvedere w Zakopanem odbędzie się XXII Tatrzańskie Forum Gospodarcze. W tym roku w roli głównej będą kobiety.

To nie sezon na kobiecy biznes, tylko rzeczywistość. To wyzwanie na miarę obecnych czasów, czasów nowej generacji kobiet w biznesie.

Na istnienie kobiecego genu biznesu przedstawimy wiele argumentów także podhalańskich. Na scenie naszego forum pojawią się tatrzańskie ladies biznes, a wśród nich Paulina Martini „Zakopiańska Akademia Śpiewu”, Benita Zych „Trening Naturalny „, Natalia Niemiec „Żywioły”, Magdalena Kasprzak – Kuros, Pracownia Cukiernicza „Stos Słodkości”. Iwona Siuty „Górski Hyr”, Joanna Twardosz „Podhalanka”. Te kobiety połączył jeden motyw - bilet do sukcesu. Ich przepis na własny biznes to łut szczęścia, sporo odwagi, odrobina ryzyka, śmiała wizja i na deser ciężka i konsekwentna praca. Powstało z tego niezłe danie „Kobiecy gen biznesu na Podhalu”, które zaserwuje w roli moderatora Agata Wojtowicz.

W części „Zona Art. Biznes” będzie o artystycznym biznesie. Przeprowadzi nas przez niego Krzysztof Trebunia-Tutka w towarzystwie Anety Larysy Knap „Folk Desing”, Katarzyny Janczy „Tatrzańska Spiżarnia”, Olgi Jurzec „Biżuteria Alessandra”.

„W męskim punkcie widzenia i kobiecej racji stanu” staną w oko w oko Anita Żegleń Wójt Gminy Poronin i Roman Krupa Wójt Gminy Kościelisko, Agnieszka Epler -Lady Kitchen i Tymoteusz Mróz Prezes LOT Made in Zakopane, Monika Jaźwiec Prezes Zarządu Tesko Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa i Wiktor Wróbel Prezes Zarządu Nosalowy Dwór. Tę część z męskim parytetem i wyjątkowymi kobietami poprowadzi Karol Wagner.

W „Loży Kobiet Biznesu” zagoszczą: Henryka Bochniarz z Konfederacji Lewiatan, Maria Wiśniewska niezależny członek Rady Nadzorczej Orange Polska S.A, Jadwiga Wiśniowska Wiceprezydent Izby Przemysłowo- Handlowej w Krakowie, Magdalena Makieła Kancelaria Adwokacka, Agata Niemczyk profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Agata Krząstek doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dyskusję poprowadzi Jacek Bańka.

O faktach i mitach kobiecego genu biznesu będzie przekonywał nas Mariusz Makowski psycholog społeczny, adiunkt w Katedrze Psychologii i Dydaktyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Ale czy my w to uwierzymy ? Przekonajmy się sami.

MEET UP – 29 listopada w Zakopanem Hotel Belvedere **** ul. Droga do Białego 3.

na XXII Tatrzańskie Forum Gospodarcze zapraszaj w imieniu zarządu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej Agata Wojtowicz i prowadzący wydarzenie Jacek Bańka z Radia Kraków.

Babs.co zostało zaszczycone patronatami:

Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego
Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dr hab. Stanisław Mazur prof. UEK

Materiały prasowe, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas