Aleksandra Król: "Chcę mieć w końcu ten swój medal" - podhale24.pl
Poniedziałek, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Nowy Targ
Clouds
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
19°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
19°
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
22°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 64 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
30 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
30.11.2022, 18:30 | czytano: 2775

Aleksandra Król: "Chcę mieć w końcu ten swój medal"

Najlepsza polska snowboardzistka - Aleksandra Król z Nowego Targu - już nie może doczekać się rozpoczęcia sezonu. Cel jest jeden - medal Mistrzostw Świata.

Aleksandra Król. Fot. Marcin Szkodziński
Aleksandra Król. Fot. Marcin Szkodziński
W tym roku pogoda płata figle snowboardzistom, którzy mieli problem z miejscem do treningu, gdzie nie byłoby roztopów. To jednak nie zraża Oli Król. - W tym roku przygotowania płatają nam figle, bo pogoda płata nam figle. Ciężko na tych zgrupowaniach było trafić z dobrym warunkiem. Ja już mam wyjeżdżone lata więc tym się nie martwię - zaznacza Aleksandra Król.

Snowboardzistka dzięki możliwości ścigania się z zawodniczkami ze Szwajcarii podczas jednego z treningów czuje się bardzo mocna. Kontuzje, które miała też przestały dokuczać. To otwiera przed nią drogę do upragnionego medalu.

To jest sezon, gdzie są Mistrzostwa Świata. Na Igrzyskach nie udało się wywalczyć tego medalu, to ja bym chciała spełnić to marzenie i mieć w końcu ten swój medal. Nie ważne, czy z Igrzysk, czy z Mistrzostw Świata. Będę walczyć pazurami o ten medal jak tylko mogę - zapowiada Aleksandra Król.

To nie oznacza jednak, że snowboardzistka odpuści zawody Pucharu Świata.

- Chcę wygrywać coś w tym roku i walczyć o medal. To jest moje nastawienie na ten rok. Mistrzostwa Świata, to mój największy cel, ale celem też jest wygrywanie Pucharu Świata - mówi Ola.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas