Tomek Liszka w finałowej "16" telewizyjnego programu tanecznego! (video) - podhale24.pl
Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
Wiatr: 0.972 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 2.664 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 83 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
20 %
Zakopane
62 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
06.02.2023, 00:33 | czytano: 3563

Tomek Liszka w finałowej "16" telewizyjnego programu tanecznego! (video)

Młodzi tancerze nowej generacji z finałowej „Złotej 16” mają już za sobą pierwsze występy na legendarnej scenie You Can Dance, a wśród nich jest góral z Nowego Targu Tomasz Liszka. Tomek zaprezentował się w dwóch układach grupowych, które dzieciaki tańczyły do piosenek z Akademii Pana Kleksa „Witajcie w naszej Bajce” oraz utworu Małego TGD „Góry do góry”.

Tomek Liszka trafił do finałowej 16, aby ogrzać gorącą góralską krwią i temperamentem swoją partnerkę, którą została Wiktoria Nakielska, o której mówi jedno słowo - perfekcjonistka.

Tomek i Wiktoria zatańczyli w parze do jednego największych hitów, jaki króluje na Tik-Toku - Meghan Trainor „Made You Look”. Choreografię dla nich przygotował Artur Golec, o którym jurorka Ida Nowakowska powiedziała, że jest wspaniałym choreografem i wyraziła swoje „chapeau bas”, że postanowił zrobić zbitkę różnych talentów Tomka i Wiktorii, bo oboje mają ich wiele i pokazać takie mini show, bo o to właśnie chodzi w takim wideoklipie, żeby był teledyskiem i żeby pokazywał pewną historię. Na końcu Ida Nowakowska podkreśliła, że Tomek Liszka i Wiktoria Nakielska są fantastyczni i wielkie brawa dla nich.Świetnego występu pogratulowała im również prowadząca program Edyta Herbuś, która powiedziała, że jest zaskoczona: „bo ta cukierkowa scenografia sugerowała, że to będzie taki słodki występ, a wy pokazaliście prawdziwego pazura”.
Przewodniczący jury Agustin Egurrola również pochwalił młodego nowotarżanina i jego partnerkę za występ. Powiedział: „A jeżeli chodzi o wasz występ, to oczywiście choreografia dokładnie dla was. Ale to co mi się najbardziej tutaj podobało, bo oczywiście było dobrze w muzyce, było fajnie to rozplanowane, ale, że już świetnie pracowaliście z kamerą, co świadczy, że jesteście bardzo, ale to bardzo świadomi.”

Słowa uznania Tomasz Liszka i Wiktoria Nakielska otrzymali również od trzeciej z jurorek Katarzyny Cichopek, która podkreśliła, że byli fantastyczni i mieli arcytrudne zadanie, bo wystąpili jako pierwsi i jako pierwsi zdobyli tę legendarną scenę You Can Dance. Kolejny odcinek w TVP2 będzie już w najbliższy piątek o godzinie 20:50, podczas którego odpadną pierwsze dzieciaki.

Aby Tomek Liszka mógł nadal reprezentować Górali na scenie You Can Dane potrzebuje wsparcia i oddania na niego swojego głosu poprzez sms o treści: 14 na numer 7346 do środy do godz. 23:59 (koszt smsa 3,69 zł). Jak powiedziała Edyta Herbuś na zakończenie nie ich występu: „Oboje liczą na wasze wsparcie więc nie czekajcie i działajcie.”js/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Sławek10:32, 7 lutego 2023
Gratulacje. Mocno trzymam kciuki za kolejne etapy :)!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas