Tomasz Liszka pnie się coraz wyżej w programie You Can Dance Nowa Generacja 2 (video) - podhale24.pl
Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Jabłonka
Clouds
20°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
20°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
20°
Wiatr: 1.764 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
19.02.2023, 10:59 | czytano: 4346

Tomasz Liszka pnie się coraz wyżej w programie You Can Dance Nowa Generacja 2 (video)

W ostatni piątkowy wieczór podczas balu karnawałowego, legendarna scena „You Can Dance Nowa Generacja 2”, została rozgrzana do czerwoności przez „Janosika” i „Elastynę” czyli młodego górala z pod samiuśkich Tater Tomka Liszkę i jego partnerkę Wiktorię Nakielską.

Tym razem choreografię dla nich przygotowała Julia Adamczyk. Podczas treningu powiedziała do Tomka i Wiktorii: „robimy takie Rio De Janeiro - imprezę stuprocentową”. Jak powiedziała choreografka, tak też się stało.

Wiktoria troszkę się stresowała, bo nie tańczy na co dzień stylu tańca towarzyskiego. Choreografka Julia Adamczyk dała jej radę podczas treningów, aby zaufała Tomkowi i żeby wiedziała, że jak będzie pod jego skrzydłami, to wszystko wyjdzie dobrze. Na co Wiktoria powiedziała: „To jest taniec towarzyski muszę zaufać Tomkowi i dać się mu poprowadzić”. Tak też się stało. Nasz utalentowany młody góral Tomek Liszka wziął partnerkę pod swoje skrzydła, zaopiekował się nią.

Ich wspaniały występ miał odzwierciedlenie w pochwałach od jurorów.Agustin Egurrola powiedział, że jest dumny z ich występu, a zwracając się do Tomka, powiedział mu, że uważa, że to jedna z lepszych prezentacji tańca towarzyskiego w ogóle w You Can Dance.

Z kolei Ida Nowakowska powiedziała Tomkowi, iż pokazuje, że taniec jest fantastyczny dla każdego a w szczególności dla mężczyzn. Zakończyła swoją wypowiedź: „chapeaus bas - czapki w dół i proszę głosujcie na tę parę! Brawa dla Was!”
Natomiast trzecia z jurorek Katarzyna Cichopek powiedziała do Tomka i Wiktorii, że jak zaczął się ich występ, to zapięła pasy bezpieczeństwa. Pomyślała „WOW”, to będzie jazda bez trzymanki, jak rollercoaster – powiedziała „co tu się działo, góra, dół, zakręty, i w ogóle podnoszenia i opadania na dół i ta pomoc między wami, ta energia”. Zwracają się do Tomka i Wiktorii, powiedziała: „nie każdy lubi jeździć tak szybko - ale słuchajcie - ja uwielbiam adrenalinę i dzięki wam czuję że żyję!”

Na backstage prowadzący Tymek zapytał Natana: „Jak myślisz czy Elastyna i Janosik, czyli Wika i Tomek czują Cha-Chę”, na co Natan odpowiedział, że „To mało powiedziane - oni są Cha-Cha.”

A do tego prowadzący Aleksander Sikora dodał: „Wchodzi Wiktoria i Tomek na scenę i mówią tak: Dziękujemy bardzo - rozbiliśmy taneczny bank”.

Ich występ można obejrzeć na stronie You Can Dance Nowa Generacja 2.

Aby nasz młody Janosik – Tomek Liszka mógł pozostać w programie, potrzebuje naszego wsparcia w postaci smsów o treści: 14 na numer 7346 (koszt smsa 3,69 zł). Nowe głosowanie rozpoczęło się w piątek i potrwa do środy 22 lutego 2023 r. do godz. 23:59.

Zapraszamy do śledzenia losów młodego tancerza w kolejnym odcinku, który wyjątkowo będzie o innej porze tj. w niedzielę o 20:00 w TVP2. Wówczas dowiemy się, czy Tomek otrzymał odpowiednio dużą liczbę głosów od widzów w postaci sms-ów i czy pozostanie w programie aby dumnie i pięknie reprezentować Górali z całego Podtatrza.mat. nadesłany, s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
NielubieBetonu22:41, 19 lutego 2023
Pięcie się coraz wyżej w tego typu programach,to tak naprawdę staczanie się coraz niżej. Nie ma się czym chwalić.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas