"Ciepły dom". Ashwagandha prezentuje nowy utwór (posłuchaj) - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
232 %
Nowy Targ
90 %
Zakopane
210 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dostateczna
PM 10: 116 | 232 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 45 | 90 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 105 | 210 %
26.02.2023, 17:13 | czytano: 988

"Ciepły dom". Ashwagandha prezentuje nowy utwór (posłuchaj)

Po krótkiej przerwie, Ashwagandha wraca z nowym kawałkiem, do realizacji którego zaprzęga szeroki wachlarz ekipowych skillsów. Nawijka i śpiewany refren od Panfresko, choreo i taniec w wykonaniu Q, a momentami nawet kilka pociągnięć pędzlem od Freski. Całość uchwycona i zrealizowana przez niezawodnego Turystę. Słowem - Ashwagandha otwiera nowy sezon.

"Ciepły Dom" od Panfresko to nie tylko swoista zapowiedź nowych ruchów Ashwagandhy, ale przy okazji kolejne potwierdzenie tego, że ASH nieustannie żongluje stylistyką i w zasadzie całkiem nieźle wychodzi na tych kuglarskich popisach.


Tym razem ekipa serwuje unikalny, bajkowy wręcz klimat, nieszablonowe i dość osobiste wersy oraz wyśpiewany refren.

Ashwagandha chwilę kazała czekać na nowe rzeczy i oto są, ale nie dajcie się zwieść... "Ciepły Dom" to zaledwie przedsmak nowej karuzeli brzmień od Ashwagandhy. Na pierwszy rzut leci lekkostrawny numer, ale koneserom mięsnych dań, można szepnąć, że niebawem pojawi się coś bardziej na kształt spécialité de la maison.mat. prasowy, s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas