Ostatni występ Tomka - podhale24.pl
Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Rabka Zdrój
Clouds
20°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
20°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
20°
Wiatr: 1.764 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
04.03.2023, 16:12 | czytano: 4367

Ostatni występ Tomka

Tomasz Liszka - nasz mody góral z Nowego Targu - znalazł się w „Diamentowej Dziesiątce” finalistów i po raz kolejny zatańczył w ostatni piątek na scenie You Can Dance Nowa Generacja2.

Tomek i Wiktoria zatańczyli tym razem do przepięknej choreografii przygotowanej dla nich przez Jakuba Prusa.

Choreografia była w stylu modern, a jej tematem był strach, którym była w tańcu Wiktoria, a Tomek był w roli chłopca, który z nim walczył. Nasz młody, dzielny i świarny Góral świetnie poradził sobie ze strachem, jak również nowym stylem tańca jakim jest modern, gdyż na co dzień tańczy taniec towarzyski.

Wiktoria i Tomek otrzymali pozytywne opinie od jurorów i wskazówki. Ida Nowakowska zwracając się do Tomka powiedziała: „Wielkie brawa za odwagę, za to że słuchasz, naśladujesz i przyjmujesz uwagi jurorów, bo naprawdę widać wielkie postępy”. Agustin Egurrola pochwalił Tomka za partnerowania. Katarzyna Cichopek podsumowała ich występ mówiąc, że strach ma wielkie oczy, a ale nie dla Wiktorii i Tomka, bo dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Powiedziała, że byli fantastyczni, a to co wytańczyli było „niebezpiecznie dobre” i żałuję, że tak szybko minęło.

Jeden z prowadzących Natan witając naszych utalentowanych tancerzy na back stage powiedział: „Modern w wykonaniu Wiktorii i Tomka był przerażająco dobry”. Niestety nasz duet doskonały Wiktorii i Tomka, jak określiła ich Edyta Herbuś, został decyzją jury rozdzielony.

Przewodniczący jury Agustin Egurrola rozpoczynając ogłaszanie wyników bardzo podziękował Tomkowi, Mykycie i Miłoszowi za zatańczone solówki. Podkreślił, że pokazali w nich, że naprawdę mają talent. Powiedział, że ich wybór był ogromnie, ale to ogromnie trudny, ale ostatecznie jury zdecydowało, że tym razem program opuści Tomek.

Tak więc nasz „Diamentowy Janosik” z Podhala musiał pożegnać się z legendarną sceną You Can Dance Nowa Generacja 2.

Edyta Herbuś żegnając Tomka na scenie powiedziała do niego: „To jest wielki początek niesamowitej przygody jaka jest jeszcze przed Tobą. Nie ma drugiego takiego tancerza jak Ty. Jesteś absolutnie niepowtarzalny.”

Tomek wraz z rodzicami bardzo dziękuje wszystkim którzy go wspierali. Dziękuje wspaniałej publiczności za każdy oddany głos, każde życzliwe słowo, każdą okazaną pomoc, której nie widać w telewizji, a która była nieoceniona w tym bardzo intensywnym czasie.

Szczególne podziękowania dla trenera Emila Nowaka z Studia Tańca Cubana Nowy Targ, który odkrył talent taneczny u Tomka i na co dzień go rozwija. Dziękujemy wspaniałej partnerce Lenie Wielkiewicz, z która na dzień trenuje, i z którą mógł pięknie zaprezentować się na castingu.

Tomek powiedział, że w You Can Dance dowiedział się jednej ważnej rzeczy: „że z dnia na dzień można zmieniać style i po prostu dobrze się tym bawić”. To było możliwe dzięki choreografom i uzdolnionej partnerce Wiktorii Nakielskiej, której Tomek bardzo dziękuję za współpracę. Jest mu niezmiernie miło, że mógł ją poznać oraz cieszy się, że wzajemnie mogli się uczyć i rozwijać, a przy tym tworzyć niesamowite występy w duetach.

Ostatni występ Tomka w duecie:

mat. nadesłany
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
fanka skakanka09:37, 5 marca 2023
Fajna przygoda Tomek i tak jeste? najlepszy gratulacje !!!
0
zdolna i ona21:08, 4 marca 2023
Niesamowita.
0
zdolny skurczybyk18:14, 4 marca 2023
"Do góry każdy wciąż się pnie,
jakby na dole było źle"
0
Marek17:58, 4 marca 2023
Zniewieściałe te tańce jak na faceta.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas