List. "Rozkopana Ogrodowa - od miesięcy" - podhale24.pl
Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Czarny Dunajec
Clouds
13°
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
22.03.2023, 16:03 | czytano: 1930

List. "Rozkopana Ogrodowa - od miesięcy"

NOWY TARG. "Czemu mieszkańcy końcówki Ogrodowej, po wspomnianych wykopkach, które odbywały się jakoś początkiem zimy (listopad/grudzień 2022), zostali z wciąż nie przywróconą do poprzedniego stanu ulicą? Dziury po wykonaniu prac zostały ledwo zasypane, poklepane i po robocie. Jest brudno, błoto, dziury i kałuże. To się nosi, roznosi - pisze w liście do redakcji czytelnik.

Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
"Pragnąłbym zwrócić Państwa uwagę na to, jak traktowany jest początek ulicy Ogrodowej (wg. numeracji), w centrum miasta, przy popularnym "deptaku" na ul. Krzywej. Mieszkańcom z tej części Ogrodowej, zainteresowanym przyłączeniem się do ciepła miejskiego, odmówiono, bo "nie ma tego w planach". Jednocześnie okazało się możliwe przyłączenie budynku przy ulicy Krzywej, który to adres w planie się już znalazł. Z tym szczegółem, że aby to zrobić, rozkopana została ulica Ogrodowa, a nie Krzywa - bo plan planem, adres adresem, a fizycznie budynek jest bardziej przy ulicy Ogrodowej. Tym samym domy z Ogrodowej, wcześniej zainteresowane przyłączeniem się do miejskiego ciepła, miały wykopki pod oknami, dosłownie naprzeciwko swoich drzwi.

Oczywiście formalności są formalnościami, można przełknąć że nie do przeskoczenia jest kwestia adresu w planie rozwoju sieci, nawet jeśli fizycznie sieć już istnieje "zaraz obok".

Ale czemu mieszkańcy końcówki Ogrodowej, po wspomnianych wykopkach, które odbywały się jakoś początkiem zimy (listopad/grudzień 2022), zostali z wciąż nie przywróconą do poprzedniego stanu ulicą? Dziury po wykonaniu prac zostały ledwo zasypane, poklepane i po robocie. Jest brudno, błoto, dziury i kałuże. To się nosi, roznosi, pokrywa całą ulicę i chodniki rozjeżdżonym błotem, brudzi samochody (oczywiście nie tylko samochody mieszkańców okolicznych domów, jako że ta część Ogrodowej, nie będąca w strefie płatnego parkowania, służy za darmowy parking od poniedziałku do soboty - bo już paręnaście metrów dalej, od ul. Sokoła, zaczyna się strefa. Wspomniane dziury i błoto rozjeżdżane są więc przez ogromne ilości samochodów i szukających oszczędności odwiedzających centrum kierowców.).

W załączeniu zdjęcie z 21. marca. Wygląda to nieciekawie.

Pozdrawiam, Mieszkaniec Ogrodowej".

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
KNT07:35, 23 marca 2023
Zbieramy podpisy o rozpisanie referendum. Może Pan Stanisław się do nas przyłączy. Dość kolesiostwa i bezradności Watychy i tej wstążkowej ekipy
Wera07:21, 23 marca 2023
Jedyne słowo jakie się ciśnie na usta to bezwstyd Grzegorza Watychy. Mnie jako włodarzowi byłoby wstyd i nie spojrzałbym prosto w oczy mieszkańcom. Gigantyczne zaniedbania i jeden wielki chaos zamiast efektywnego zarządzania miastem
Monika bez stanika20:56, 22 marca 2023
Żenada bezczynnego Watychy. Serce miasta i takie dziadostwo
ta ruda19:22, 22 marca 2023
zobaczcie lepiej co się dzieje na kombinacie , tak czesto ani grządki nie są spulchniane, w jeden dzień kopią w drugi zasypują i tak po kilkakroć, ale co tam podobno dofinansowanie duże
Edek z krainy kredek17:46, 22 marca 2023
Nowy Targ za tego nieudolnego włodarza Watychy to obraz nędzy i rozpaczy. Problem ze wszystkim oprócz coraz wyższych podatków dla mieszkańców. A ta sitwa się tylko bawić potrafi i zatrudniać kolesiów. Centrum miasta i taki syf. Pomijam fakt że Krzywa była dwa razy przekopywana bo o jakiś rurach zapomnieli. Ten Watycha to gdyby miał odrobinę pomyślunku sam by zrezygnował. No ale po co jak można zatrudnić panią rzecznik i siać propagandę.
Edek z krainy kredek17:35, 22 marca 2023
/.../ Centrum miasta i taki syf. Pomijam fakt że Krzywa była dwa razy przekopywana bo o jakiś rurach zapomnieli. Ten Watycha to gdyby miał odrobinę pomyślunku sam by zrezygnował. No ale po co jak można zatrudnić panią rzecznik i siać propagandę.
Pinokio17:23, 22 marca 2023
Koniecznie trzeba tam zainstalować skrzydła anioła. Bo dzięki Grzegorzowi i Joannie żyjemy jak w niebie.
Mira17:09, 22 marca 2023
U Watychy wszystko jest na odwrót. Masakra jaki jest syf w całym mieście.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas