Superbohaterowie z pomocą dla PSONI (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Jabłonka
Clouds
16°
Wiatr: 0.684 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
16°
Wiatr: 1.584 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
16°
Wiatr: 1.188 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
17°
Wiatr: 1.116 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
17°
Wiatr: 3.672 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
14°
Wiatr: 1.368 km/h Wilgotność: 71 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
38 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
13.07.2023, 13:16 | czytano: 1078

Superbohaterowie z pomocą dla PSONI (zdjęcia)

Na Arenie Narciarskiej Jaworki- Homole odbył się Piknik rodzinny "SUPERBOHATEROWIE", którego organizatorem była Pienińska Akademia Sportowa.

Podczas festynu zbierano pieniądze na budowę domu dla podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Szczawnica, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Krościenku i Ochotnicy oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Ochotnicy Dolnej.

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Atrakcje, które czekały na gości to min: konkurencje sportowe dla dzieci, dmuchańce, konkurs na najlepsze przebranie, przeciaganie liny, bieg z babą, wycieczka z przewodnikiem PTTK, gra terenowa z Mountain Touch. Podczas zabawy nie mogło zabraknąć potraw regionalnych przygotowanych przez : Pieniński Uniwersytet Trzeciego Wieku, Związek Podhalan oddział Szczawnica oraz Koło Gospodyń Wiejskich Jaworki.

Odbył się także pokaż służb mundurowych. W pikniku wzięli udział także: Osp Szczawnica Straż Graniczna, Grupa Podhalańska GOPR. Odbyły się liczne występy muzyczne lokalnych artystów: Zespół Pieśni i Tańca ,,Małe Pieniny" z Krościenka nad Dunajcem, B2B DancerGrupa Zespołu Pieśni i Tańca ,,Pienińskie Wiyrchy" z Krościenka n.D , oraz Muzyczny Przystanek pod okiem Ewy Walkowskiej.

Podczas imprezy zebrano 12 400 zł.

jd / UMiG Szczawnica
fot. Sebastian Mężyk
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas